up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

PRO

PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

plus
  • Play videoPRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo
  • PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo
  • PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo
  • PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo
  • PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

Opis produktu PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

Cechy:


Anodyzowane 6061 Alloy

Kompaktowy zginania z płaską częścią górną

Dostępny w 40, 42 i 44cm szerokości

Średnica 31,8mmDane techniczne:


Waga od 280g.


Odkryj wszystkie produkty Części rowerowe, które znajdziesz w bikeinn, jak PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo. Kup teraz PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo i oszczędzaj na produktach Kierownice. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka PRO, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo i inne w naszym sklepie rowerowy? Dzięki bikeinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Części rowerowe pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy PRO LT Kompaktowa Kierownica Ergo

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Dobra relacja wagi do ceny

-

Lekka i anatomiczna kierownica z dobrą relacją ceny do wagi. Wygodny dzięki anatomicznej formie. Produkt dobrej jakości od PRO

Lekkie, wygodne i mocne

-

Ta kierownica jest bardzo wygodne dzięki jego ergonomiczny kształt, zapewniając dobrą przyczepność do rąk w górnym położeniu. Choć nie ma kabla prawdziwą rowek, w którym można pomieścić obudowę przekładni / hamulca, można przekazać je pod górę ergo uchwytami doskonale, dając swojej kierownicy gładki wykończenie. Jest to lekka kierownica ze stopu 6061, z koniecznością 304,0 g (moja 42 cm centrum do centrum wersji) i jest to silny, jak można oczekiwać od tego rodzaju stopu.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up