Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

PRO

PRO Wheel Bag

  • PRO Wheel Bag
  • PRO Wheel Bag

PRO Wheel Bag

Opis produktu PRO Wheel Bag

Cechy:

dwa przedziały

Pasuje 29er koło z oponą

Oddzielna torba wewnętrzna do osi


Zamawiaj PRO Wheel Bag i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów PRO Wheel Bag, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś PRO Wheel Bag w magazynie w cenie 60.99 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Pokrowce na koła, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy PRO Wheel Bag

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetna torba, łatwo mieści 29 kółek

-

Spodobała mi się torba, gdy tylko ją dostałem. Łatwo dopasuj 29 kół z 2.2 gałkami. Użyto go do transportu lotniczego kół z Houston w Teksasie do Puerto Vallarta w Meksyku i wszyscy dotarli w dobrym stanie.

Dobra torba

-

Duża torba. Pasują do 2 kół 29 'bez problemu i z dobrymi wzmocnieniami. Bardzo dobry produkt Kiepska przesyłka. Termin dostawy nie został dotrzymany, ponieważ nie mieli produktu, a nie dlatego, że był urlop. Tego samego dnia kupiłem coś jeszcze w Wielkiej Brytanii i przyjechałem wcześniej.

Wielka torba

-

Bardzo wygodne i trwałe.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij