up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Prologo

Prologo CPC Gloves

Prologo CPC Gloves

plus
  • Play videoPrologo CPC Gloves
  • Prologo CPC Gloves
  • Prologo CPC Gloves

Prologo CPC Gloves

Opis produktu Prologo CPC Gloves

Prologo rewolucjonizuje rękawiczki rowerowe z CPC opatentowanej technologii.

Komfort, sterowania, obsługi, oszczędność energii, chłodzenie powietrzem, redukcji drgań, amortyzacja i doskonała przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

Wszystkie te elementy znajdują się wewnątrz tych doskonałych rękawic rowerowych, aby zachować energię na podjazdach i mocy do mety.

Technologia:

Masowanie & Manipulacja: Dzięki tym specjalnym materiałem, System CPC korzysta kinetycznej energii wytwarzanej przez sportowców w celu stymulowania przepływu krwi i wyeliminować mrowienie lub drętwienie. W związku z tym korzyści nerwy i ścięgna pomagają uniknąć zespół cieśni nadgarstka.

GRIP & Pozycjonowanie: CPC zapewnia doskonałą przyczepność i pozycjonowanie. "Wzór materialnego CPC (wiele pustych butli), tworzy efekt" vacum ", zapewniając doskonałą postawę i lepszą aerodynamikę. Istnieje wiele korzyści dla sportowca: aerodynamika ", zwiększa moc przy jednoczesnej poprawie wydajności i komfortu.

Pochłaniającej wibracje: CPC z jego nanostruktur, chroni mięśnie, ścięgna i tkanek miękkich, stres szok, wibracji i drgań, które wynika z ciągłego pedałowania, zmniejsza zmęczenie mięśni, poprawia czas regeneracji po jeździe

Amortyzujący: amortyzację EFFECT. Dzięki stratigically umieszczonych polimerowych kształcie wulkany, elastyczność pochłania wszelkie wstrząsy i wibracje wynikające z "Drogi".

Polymer CPC: CPC to specjalny 3D Polymer przez agregacji molekularnej długim łańcuchu. Różni się ona od innych polimerów obecnych na rynku, jak to ma zdolność pochłaniania uderzeń i wibracji, i nie traci swoje główne funkcje w czasie, zapewniając skuteczność w każdych warunkach pogodowych, przez długi czas.

Chłodzenie powietrzem: CPC umożliwia ciągły przepływ powietrza, zwiększając komfort i wydajność w każdych warunkach pogodowych.


Czy szukasz produktów rowerowy marki Prologo? Na bikeinn, w sklepie online rowerowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów rowerowy, m.in Prologo CPC Gloves. W tym momencie Prologo CPC Gloves jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla rowerowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Prologo CPC Gloves

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Prologo Short Gloves

-

Bardzo Lekkie, bardzo cieniutkie wykonanie, ale mocne (szczególnie wewnętrzna strona), odstająca gumowa powłoka na wewnętrznej części głównych miejscach chwytu, fajny wygląd, sklep oddał cześć pieniędzy za dwie drobne wady na jednej z nich (naprawione w punkcie).

Dobry

-

Bardzo dobry produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up