up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Prologo

Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło

plus
  • Play videoPrologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło
  • Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło

Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło

Opis produktu Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło

Rozmiar siodełka to 245 mm długości i 143 mm szerokości, podczas gdy waga różni się w zależności od modelu: wersja Nack waży 191 gramów, a Tirox waży 223 gramów. Ta seria zaprojektowana do triathlonu i prób czasowych gwarantuje doskonałą wydajność, poprawiając komfort we wszystkich fazach pedałowania dzięki ergonomicznemu kształtowi „V”, w połączeniu z nowym kanałem Pas o zmodyfikowanej szerokości i głębokości. Urządzenia te gwarantują lepszy przepływ krwi, eliminując drętwienie i nadmierne ciśnienie w okolicy narządów płciowych / prostaty. W wersjach z technologią CPC „poślizgnięcia” są również eliminowane, co poprawia stabilność sportowca i gwarantuje lepszą aerodynamikę. Testy przeprowadzone na torze iw tunelu aerodynamicznym z niektórymi z najważniejszych profesjonalnych zespołów na świecie potwierdziły poprawę wydajności 5 8% pianek o zmiennej gęstości, zwiększonych o 15% w górnej części i na Czubek siodełka, pozwala na zwiększenie powierzchni podparcia, równomierne rozpraszanie nacisków, a także gwarantuje większy obszar podparcia dla obszaru przednio-kulszowego, szczególnie w maksymalnej pozycji aerodynamicznej.

Wersje z technologią Cpc eliminują poślizg i poprawiają aerodynamiczne ustawienie sportowca;
Dimension Tri jest dostępny w następujących wersjach: Nack Rail Rail Tirox Obie dostępne również w wersji Cpc.


Funkcje:

Obszar siedzenia został zwiększony o 2 cm
Siedzenie jest szersze o + 7 mm
Stosowanie pianek o zmiennej gęstości w celu zwiększenia stabilności i komfortu


Specyfikacje:

Wymiary: 245x143mm
Waga: 223 gr


Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Siodełka i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Części rowerowe znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Prologo, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Prologo Dimension Tri CPC TiroX Siodło

Kolor
Płeć

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up