Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Prologo

Prologo Zero II PAS TiroX

  • Prologo Zero II PAS TiroX
  • Prologo Zero II PAS TiroX

Prologo Zero II PAS TiroX

Opis produktu Prologo Zero II PAS TiroX

OPIS:


Fizik i Prologo nie wyrobił sobie z płaskimi siodełek które znajdą uznanie wśród rowerzystów, którzy często zmieniają pozycję i / lub mają agresywną siedzącego profil. Prologo Zero II Pas Ti Solidna, podobnie jak inne siodełek gatunku, oferuje doskonałe wsparcie dla sit-kości. Z dodatkiem Prologos PAN (system krocza Area) rowka ulga, Zero II Pas zapewnia lepszy przepływ krwi do obszaru krocza i zmniejsza ciśnienie umieszczonego na nerwu kulszowego.


Zero II Pas TI szyny tytanu, w stosunku do szyn nacks węgla. Tytanu jest mniejsza niż drobiazgowych węgla w tym zgłoszeniu, za pomocą standardowej średnicy 7 mm, oraz nadawania znacznie bardziej przyjazny dla jazdy. Kompromis jest nieco wagi, 42 gramów w porównaniu do Zero II Pas Nack. Lekka pianka na węgiel powłoki kompozytowej stworzyć platformę Zero II Pas.


Spójrz na Prologo Zero II Pas Ti wierzchowych wysoki poziom komfortu i wydajności.


CECHY:
Aktualne gramów 227 waga

134 x 278 mm

Titanium rails

Carbon Composite podstawa

Pokrywa z mikrofibry

Pianka


Nie czekaj dłużej i kupuj Prologo Zero II PAS TiroX - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na bikeinn znajdziesz inne produkty Siodełka w kategorii Części rowerowe, co dopełni twój zakup. Kupuj Prologo Zero II PAS TiroX i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Siodełka i wybrać coś dla siebie.

Cechy Prologo Zero II PAS TiroX

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij