Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Proviz

Proviz Vest Man

  • Proviz Vest Man
  • Proviz Vest Man

Proviz Vest Man

Opis produktu Proviz Vest Man

Kamizelka PROVIZ Nightrider jest doskonałym rozwiązaniem lekkie do noszenia nad wami outerwear, gdy na drogach. Jest to zgodne z naszym unikalnym USB Akumulator TRIVIZ opakowanie światło, które jest mocowany / odłączany w kilka sekund. Niezależnie od działalności robisz na drogach, wystarczy zdjąć trójkąt odblaskowy wspomagającej i zastąpić ją TRIVIZ aby upewnić się, są bardzo widoczne nad morzem białych i czerwonych świateł na drogach. (TRIVIZ Światło Pakiet nie zawiera).

Cechy:

Triviz lekkie opakowanie kompatybilny (wystarczy wymienić trójkąt odblaskowy)

CE klasa EN20471 materiał odblaskowy dla widoczności 360 stopni i zdejmowaną przypominającej trójkąt

Pełny zamek z przodu

Dane techniczne:

100% poliestru


Proviz Vest Man jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Proviz Vest Man i powiązane produkty. Nasza gama produktów Kamizelki została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Proviz Vest Man

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Kamizelka

-

Świetne dopasowanie i bardzo refleksyjne, był na wielu długich przejażdżek z tym i jest to bardzo dobry kamizelka.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij