Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Q36.5

Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady
  • Q36.5 Maillot Lady

Q36.5 Maillot Lady

Opis produktu Q36.5 Maillot Lady

Wysokiej klasy minimalizm koszulki L1 z prążkiem z prawdziwej srebrnej nici.

Koszulka L1 Pinstripe jest wykonana z poliestrowego mikrofilamentu (Unique Fabric L1), który teraz zawiera czystą srebrną nitkę (2% składu tkaniny, co odpowiada około 2 g srebra na koszulkę), która jest również subtelnie widoczna w świetle „pintstriping” biegnący pionowo przez wątek tkaniny, co wiąże się z potrzebą oddychalności (naturalnie wynikającą ze struktury tkaniny), superszybką szybkością suszenia, najlżejszą wagą i ergogenicznym dopasowaniem w celu uzyskania wymaganej ilości wszechstronności wymaganej dla skrajności intensywne letnie wspinanie i schodzenie. W rzeczywistości wrażliwi jeźdźcy natychmiast zauważą dodatkowy komfort, biorąc pod uwagę nieco grubszą i bardziej miękką tkaninę, która w żaden sposób nie obejmuje oddychalności, wyciąga wilgoć z dala od ciała znacznie bardziej efektywnie niż cienkie tkaniny papierowe używane w innych prawdziwych lekkich koszulach. Zapewnia to znacznie większą ochronę ciała podczas długich zjazdów bezpośrednio po trudnych podjazdach.

Dlaczego srebrna nić?

Wprowadzenie srebrnej nici można rozumieć jako dalsze dopracowanie oryginalnej racji bytu tkaniny, w której niezwykłe naturalne właściwości tego materiału są starannie wykorzystywane w kontekście zużycia. Kiedy aktywność staje się intensywna, a ciało emituje nadmiar ciepła i wilgoci, należy się nią zająć przez przewodzenie, odparowanie i konwekcję, a tkanina czerpie korzyści z wysokiej przewodności cieplnej srebra (największego ze wszystkich pierwiastków obecnych na ziemi: srebra). Przewodność cieplna odnosi się do zdolności srebra do szybkiego i równomiernego rozprowadzania ciepła na jego powierzchni (jak srebrna łyżeczka w filiżance gorącej herbaty, przyspieszająca przewodzenie ciepła ciała do powierzchni, z której może odparować. Samo odparowanie jest następnie przyspieszane przez wysokie srebro) poziom przewodzenia w wilgotnym środowisku.

Antystatyczne działanie rozpraszające srebra poprawia również mikrokrążenie, a jego właściwości antybakteryjne zapewniają lepszą higienę i mniej nieprzyjemnych zapachów. Podsumowując: dodanie srebrnej nici jest widoczne, jest cenne i zwiększa oryginalną charakterystykę tkaniny L1.

Być może tylko bardzo wrażliwy jeździec będzie w stanie „poczuć różnicę”, ale ten subtelnie widoczny wątek jest autentycznym symbolem poświęcenia Q36.5, by zaprezentować ekstremalną wizję przyszłości odzieży rowerowej.

Funkcje:

Wysoka ochrona UV + 50SPF.

3-milimetrowe zamki błyskawiczne typu camlock.

Dane techniczne:

79% poliester 19% elastan 2% srebro

Waga 120 g


Dodatkowo, Q36.5 Maillot Lady w kategorii Odzież damska z naszego sklepu online rowerowy, znajdziesz inne powiązane produkty Trykot. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Q36.5, w bikeinn, znajdziesz produkty rowerowy, które również Cię zainteresują. Q36.5 koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia rowerowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Q36.5 Maillot Lady

Płeć
Rodzaje rękawów
Długość suwaka
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij