Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

rh+

rh+ Two In One

  • rh+ Two In One
  • rh+ Two In One
  • rh+ Two In One

rh+ Two In One

Opis produktu rh+ Two In One

Cechy:


Comfort Fit: multi regulowany system, który pozwala dostroić obwód i wysokość w trzech różnych miejscach, aby zapewnić maksymalny komfort. Lekki i łatwy w użyciu.

W formowaniu: Tylko "w Mold & Injected Technologii" daje kaski to le

vel dodanego lekkości i wytrzymałości. Proces produkcji pozwala wyłącznym termicznie powłoki poliwęglanu formowanego do współpracy z linią EPS.

Dolna zabezpieczający pierścień: formowany współpracowników poliwęglanowe wzmocnione gwarancje wytrzymałości mechanicznej w przypadku uderzenia. To sprawia, że ​​kask mniej podatne na otarcia spowodowane zużyciem.

Przegroda: przegroda boczna zapewnia szybkie dostosowanie systemu mocowania kasku. Załóż kask, zapiąć klamrę, a następnie po prostu przesuń rozdzielacz boczny górę lub w dół do osobistego ataku.

Stratosoft: zdejmować i prać wyściółka wykonana jest z jednego kawałka niealergizujące "rh + ogień suchy" tkaniny z dodawaniem dysponuje otwartą strukturę komórek 3D i zapewnia maksymalny komfort i odprowadza pot szybko.

Reflex: Naklejki odblaskowe dla maksimum bezpieczeństwa, nawet w słabym świetle.

Odpinany daszek: zdejmowany daszek z łatwego systemu naprawić wydania. Idealna zarówno do jazdy na rowerze drogi i bezdroża.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Zamierzasz kupić rh+ Two In One? Wszystkie produkty rh+ mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie rh+ Two In One i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów rowerowy.

Cechy rh+ Two In One

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonały produkt, bardzo dobry sklep

-

Witam, dostałam wczoraj mój kask, produkt jest piękna, dobra jakość i lightnes, jestem tak zadowolony z produktu, naprawdę polecam bikeinn sklepie !! Dzięki

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij