Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rotor

Rotor 2InPower Round Direct Mount

Rotor 2InPower Round Direct Mount

Rotor 2InPower Round Direct Mount

  • Rotor 2InPower Round Direct Mount
  • Rotor 2InPower Round Direct Mount
  • Rotor 2InPower Round Direct Mount
  • Rotor 2InPower Round Direct Mount

Rotor 2InPower Round Direct Mount

Opis produktu Rotor 2InPower Round Direct Mount

Za każdym razem, gdy trafisz na szlak, 2INpower DM MTB rejestruje Twoją moc wyjściową niezależnie w każdej nodze w czasie rzeczywistym, biorąc pod uwagę skoki, upadki i inne przerwy w pedałowaniu. Monitoruj swoje dane za pomocą aplikacji na smartfony ROTOR Power, aby opracować plan poprawy wydajności i określić, kiedy należy mocniej naciskać lub zachować rezerwę w zbiorniku.

Technologia OCP pozwala zidentyfikować optymalną pozycję tarczy (1 5) w celu dostrojenia pierścieni Q w celu zoptymalizowania biomechaniki pedałowania. Spersonalizuj swój rower za pomocą gumowych zderzaków w siedmiu stylowych kolorach.


Specyfikacje:

Waga: 170mm, długość 695g
Rozmiary: 165/170/175 mm
Wrzeciono: 30 mm
Współczynnik Q: wzmocnienie 169,5 mm
Linia łańcucha: wzmocnienie 52 mm
Materiał: stop aluminium 7055
Kompatybilność: BB30 / Pressfit 30 / BSA / BB89 / BB92Jeśli szukasz Rotor 2InPower Round Direct Mount, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Części rowerowe. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Potencjometry dla wielu aktywności. Potencjometry zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij