Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rotor

Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM
  • Rotor IN Power Road DM

Rotor IN Power Road DM

Opis produktu Rotor IN Power Road DM

Integracja technologii pomiaru mocy w rdzeniu konstrukcji mechanizmu korbowego oznacza, że powermeter INpower DM ROAD zapewnia precyzyjne i kompleksowe dane w celu poprawy wydajności pedałowania.

Moc jest mierzona w lewej nodze za pomocą dwóch zestawów przeciwstawnych wskaźników na osi, dostarczając precyzyjnych danych, w tym mocy wyjściowej, kadencji, skuteczności momentu obrotowego i płynności pedału.

Zasilane przez standardową baterię AA, która trwa do 300 godzin, cała elektronika jest umieszczona wewnątrz uszczelnionej wodoodpornej osi, aby uzyskać wyśrodkowany ciężar obrotowy i maksymalną ochronę urządzenia. INpower DM Road to potężne narzędzie do pomiaru unikalnej biomechaniki pedałowania za pośrednictwem naszej aplikacji ROTOR Power.

Uzyskaj dostęp do danych o wydajności w czasie rzeczywistym, w tym zastrzeżonych wskaźników TORQUE 360, optymalnego kąta tarczy (OCA) i rekomendacji optymalnej pozycji tarczy (OCP). Połącz te kluczowe informacje z owalnymi zębatkami Q RINGS®, aby wyregulować swój OCP w 1 z 5 różnych pozycji, aby precyzyjnie dostroić efektywność pedałowania i zmaksymalizować przenoszenie mocy podczas unikalnego obrotu pedału.

Podłącz urządzenie INpower DM Road do urządzenia rowerowego lub smartfona za pomocą Bluetooth® lub ANT + i łatwo eksportuj dane do głębokiego zanurzenia w analizie treningu za pomocą różnych platform, takich jak TraingingPeaks.com Technologia bezpośredniego montażu obejmuje sprytny interfejs spline między ramieniem korby a zębatkami dla doskonałej sztywności i bezpośredniego przeniesienia momentu obrotowego pedałowania.

Dane techniczne:

Waga: 172,5 mm, długość 510 g

Wrzeciono: 30 mm

Współczynnik Q: 147,5 mm

Łańcuch: 43,5 mm

Materiał: stop aluminium 6082/7075

Kompatybilność: BB30 / PF30 / PF30 BBright / BB386 / BSA / ITA / BB86

BCD: Nie

Typ połączenia: ANT + ™, Bluetooth® Smart

Żywotność baterii: 300 mh

Model baterii: AA 1,5 V.

Typ pomiaru: tylko lewy

OCA: Tak

Technologie: CNC, Direct Mount, OCA, OCP, Trinity


Korzystaj z naszych ofert dla Rotor IN Power Road DM. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Rotor w najlepszej cenie.

Cechy Rotor IN Power Road DM

Montaż bezpośredni
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij