Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Avenger

  • Rudy project Avenger
  • Rudy project Avenger
  • Rudy project Avenger

Rudy Project Avenger

Opis produktu Rudy project Avenger

Avenger to kask zaprojektowany, aby zapewnić pełną ochronę twarzy podczas zjazdów i jazdy w warunkach ekstremalnej grawitacji.

Dane techniczne:

Waga: 960 g.

Wymiary: SM (cm53 - 57 / 21,3 ”22,5”) L (cm58 - 62 / 22,8 ”24”)

Technologia:

13 otworów wentylacyjnych przepływa przez wentylację

Bug Stop Padding With Protective Net

Klamra zamykająca system Fastex


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Ochrona marki Rudy project, znalazłeś najlepsze miejsce w bikeinn. W bikeinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Rudy project, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze rowerowy produkty, jak Rudy project Avenger. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Rudy project Avenger tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Rudy project Avenger

Płeć
Wiek
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij