up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rudy project

Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

plus
  • 360Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Play videoRudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Rudy Project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Opis produktu Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Cechy:

Centrum Balans Ciśnienie:

Konkurowanie z mniejszym ciśnieniem.

Jednym z głównych nowych funkcji kasku jest jego lepsze wyważenie. Ogon skrócone i materiały dodawane do przedniej (grzbietowej Ridge), aby przesunąć środek ciśnieniem do przodu.

Ogranicza to irytujące obracanie spowodowane wiatrami bocznymi.

Dopasowany:

Legendarny dopasowanie naszych produktów jest owocem badań naukowych głowy ludzki, innowacyjność i postęp w konstrukcji materiałów i technik produkcyjnych.

Nasze przełomowe systemy są stale aktualizowany i rozbudowywany, aby zapewnić wyjątkową regulację i stabilizację.

Konfigurowalny Air Management:

Ludzki organizm wykorzystuje energię do chłodzenia się. Rudy Project używa aerodynamiczny nauki. Wing57 czas próbny Kask posiada zestaw dwóch modularnych, wymiennych osłon, jednej zamkniętej, jednej siatki. Albo może być wprowadzony w przedni otwór odpowietrzający w celu regulowania przepływu powietrza, regulacji aerodynamiczny skuteczność kasku w zależności od warunków środowiskowych i utrzymać wydajność organizmu.

Kierunkowe przepływu:

Kształt Wing57 zapewnia wszystkie korzyści płynące z NACA (National Advisory Committee for Aeronautics) kształty skrzydeł i pozwala uniknąć marnowania energii, która jest naturalnie stracił w rozdzierające powietrze.

Grzbietowa Ridge:

Zainspirowany przez rekiny, korona Wing57 czas próbny kasku konwertuje na boki siły na napęd do przodu.

W przypadku wiatrami dostarcza wszystkie zalety długo ogonami kasku bez względnych negatywnych reperkusji z przodu.

W Mold:

Połączone działanie struktury EPS, skorupa z poliwęglanu i egzoszkielet tworzy odporność na działanie mechaniczne wykonywane przez uderzenia i rozprasza energię, aby zapobiec jego przeniesiony do głowy jeźdźca na sobie kask

Vortex Zabójca systemu:

Zwiększyć wentylację. Zwiększenia wydajności.

Projektanci Rudy Project w opracowali nowy, opatentowany system nawiewu czanelingiem która znacznie zwiększa się w wentylacji kasku.

Naukowo zaprojektowany geometryczne linie i otwory boczne umożliwiają Vortex systemu Zabójca przekierować strumień powietrza - główną przyczynę tarcia i niestabilności - poza tylnej części kasku.

Powietrze jest popychany za szyję i ramiona na innej wysokości i objętości w stosunku do powietrza, pojawiających się w przeciwnym kierunku.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Zamawiaj Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do w magazynie w cenie 156.49 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Kaski, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Rudy project Boost 01 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up