Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

  • Rudy project Klonyx MX RPO Transparent
  • Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Rudy Project Klonyx MX RPO Transparent

Opis produktu Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Wymienne obiektywy, doskonałe dopasowanie do wnętrza kasku, osłonę nosa i oderwać dokonać Klonyx MX najlepszy wybór dla MX, enduro i MTB Downhill praktyce. Unifying seamlessy technologia zaawansowana konstrukcja i nauka materiały, Klonix łączy najnowocześniejszych ergonimic możliwości z maksymalną widzenia peryferyjnego.

Maksymalną ochronę i jasną wizję:

Gogle Klonyx MX może zagwarantować maksymalną ochronę i jasną wizję dla oczu, kontrastujące oślepiające słońce. Soczewki są w rzeczywistości dostępna w wielu różnych formatach, od tych, które są idealne do ochrony przed słońcem najbardziej intensywne na te, które są bardziej odpowiednie dla krytycznych warunkach widoczności.

PROTEKTOR NOS KOMPATYBILNOŚĆ:

Nos wymienny Protecto daje dodatkową ochronę przed warunkami zewnętrznymi (kamienie, deszcz, słońce), nie utrudniając oddychanie jeźdźca.

Oderwij Kompatybilność:

Aby zapewnić optymalny komfort jeźdźca, aw konsekwencji nieprzerwany koncentracji, podczas gdy konkurencyjne, Klonyx Soczewki gogli MX zawierają praktyczne odrywania systemu, który umożliwia jasną wizję w każdej chwili, bez konieczności czyszczenia okularów za każdym razem.


Szukasz Rudy project Klonyx MX RPO Transparent? W bikeinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Maski od najlepszych producentów. Na przykład Rudy project, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu rowerowy.

Cechy Rudy project Klonyx MX RPO Transparent

Wiek
Kategoria soczewki
Rodzaj soczewki
OTG
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Gogle rowerowe rudy

-

Przybył przed terminem i jest bardzo wygodny!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij