Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Stratofly

  • Rudy project Stratofly
  • Rudy project Stratofly
  • Rudy project Stratofly

Rudy Project Stratofly

Opis produktu Rudy project Stratofly

Stratofly jest sport, który łączy w sobie okulary wiele funkcjonalnych cech najbardziej lubianych modeli z prostych, podstawowych konstrukcji, dostępny w ośmiu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.


Stratofly nie ma poślizgu, miękkie gumowe końcówki zaciskowe oraz najnowszej generacji Ergo IV regulowaną końcówkę, dla idealnego dopasowania i ułatwić obrót powietrza.


Regulowany Nose Piece:


Regulowane są niezwykle kawałki nos wygodne i oferują wyjątkowe dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten może być również wykorzystywany do regulacji okularów? Wysokość i ich odległość od czoła, aby zapobiec zaparowaniu.


System anty poślizgu:


Dzięki ich nie najmniej terminali świątynia z ergonomicznymi wstawkami gumowymi anty poślizgu, te okulary pozostają na swoim miejscu, zapewniają idealne dopasowanie, maksymalny komfort i wyjątkową przyczepność w każdych warunkach.


Z Rudy project Stratofly, gwarantujemy najlepszy sprzęt rowerowy. Dodatkowo w bikeinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep rowerowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Rudy project. Nasz zespół ekspertów rowerowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Ochrona za każdym razem.

Cechy Rudy project Stratofly

Płeć
Wiek
Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Stratofly

-

świetny produkt!!!

Wielkie okulary

-

Bardzo wygodne i lekkie okulary, warte swoich pieniędzy.

Jest to dobry kolor.

-

Mają i miłości StratoFly, To trzeci. Tym razem, między innymi kilku rodzajów i chcesz kolor czarny grupy, ale były do ​​wyboru tylko zdjęcie jest bardzo fajne w fakturze gunmetal-owski. To wykończenie razie jakichkolwiek problemów nie w tej cenie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij