up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Vijzelstraat 68-78
1017 HL Amsterdam
Netherlands

4.5

55 opiniones

50 días de devolución

Envío y devolución gratis

Envío rápido con DHL

Zwrot zamówienia

Inicia sesión en MI CUENTA. Devuelve los artículos en su embalaje original. Los artículos devueltos deben incluir etiquetas y cualquier embalaje, p. ej. los zapatos deben ser devueltos con la caja original y devolverse en perfectas condiciones (sin usar, con etiquetas, en su embalaje original). Utiliza un paquete / embalaje nuevo para asegurarte de que no se adhieran etiquetas o cinta adhesiva en el embalaje original del producto. Coloca la etiqueta de devolución en el exterior del embalaje y envía el paquete a la dirección indicada en la etiqueta de devolución.

Rudy project

Rudy project Tralyx Impactx Photochromic

plus
  • Play videoRudy project Tralyx Impactx Photochromic
  • Rudy project Tralyx Impactx Photochromic

Rudy Project Tralyx Impactx Photochromic

Opis produktu Rudy project Tralyx Impactx Photochromic

Redefinicja technologii okulary rower:

Dosłownie dłuta wiatru, Tralyx redefiniuje szczyt technologii okularów rowerów. Dzięki zupełnie nowej geometrii, niepowtarzalny pakiet i potężny dynamicznego języka projektowego.

System PowerFlow:

Otwory wentylacyjne zostały naukowo włączone przez cały podwozia w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza, zapewniając jednocześnie maksymalną wydajność aerodynamiczną i bez niepokojących wizji.

Technologia:

Regulowany Nose Piece: Regulowane elementy są niezwykle wygodne nos i oferują wyjątkowe dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten może być również stosowany do regulacji okulary "wysokość i ich odległość od powierzchni, aby zapobiec zaparowaniu.

Regulowane Świątynie: Tworzenie w pełni indywidualne dopasowanie i doskonałą przyczepność. Wystarczy zastosować delikatny nacisk na dostosowanie tych terminali w dowolnym kierunku.

Grilamid Rama: Rudy Project korzysta grilamid, jest odporny na wstrząsy, hipoalergiczny, wysokiej jakości, lekkie termoplastyczne dla jego stabilności, elastyczności i trwałości.

Kynetium: Rudy Project jest eksperci rejestrowany magnezu, krzemu i tytanu, aluminium lotniczego w celu ultralekkich, uniwersalne okulary z niepowtarzalnym wydajności.

Quick Change: Lepszym rozwiązaniem optyka zarządzania pogody.

Zarejestrowany Quick Change System wymiennych obiektywów pozwala na łatwe i szybkie przełączanie soczewek w zależności żadnych warunków oświetlenia.

Projekt bezpieczeństwa: Nasze produkty są przeznaczone do sportu, zawierają stan techniki i zapewniają niezrównaną dopasowanie.

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najwyższej bezpieczeństwa poprzez zintegrowane zawiasy i miękkich, elastomerów termoplastycznych, które zapobiegają urazom w przypadku upadku lub kolizji.

Ultralekka: Ekstremalna lekkość naszych produktów to wynik połączenia zaawansowanej technologii projektowania i rewolucyjnych, ekskluzywnych materiałów.


Zamawiaj Rudy project Tralyx Impactx Photochromic, korzystając z naszej oferty Ochrona i kolekcji Gogle. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Gogle w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Rudy project Tralyx Impactx Photochromic

Rodzaj soczewki
Kolor
Wiek

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Jest to laser czarne soczewki?

-

wiem, to obiektyw impactx2 ale jest to czarny obiektyw lub laserowa czarno?

Nasi eksperci odpowiadają

Hi, będzie dostarczać ImpactX odbarwiony z czarnymi soczewkami. pozdrowienia

Miło zobaczyć

-

Jadę dużo zabawy może zrobić.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up