up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Rudy project
360

Rudy project Wing57 Helmet

plus
  • 360Rudy project Wing57 Helmet
  • Play videoRudy project Wing57 Helmet
  • Rudy project Wing57 Helmet

Rudy Project Wing57 Helmet

Opis produktu Rudy project Wing57 Helmet

Rudy Project przygotowuje się do ponownego zrewolucjonizować rynek kask. Dla triathlon i czas prób entuzjastów, tutaj jest ich nowy wysoce innowacyjnych, technologicznych produktu, wynikiem intensywnego, skoncentrowane projektu badawczego przeprowadzonego inżynierii we współpracy z amerykańskim guru, aerodynamika John Cobb: kasku Wing57.


EVOLUTION po rewolucji:


Zbudowany na fundamentach udanego i nagradzanym rozpiętości skrzydeł (kask najbardziej noszone przez sportowców w triathlonie wyścigu światów najtrudniejszych w Kona Hawai w 2011 i 2012), był tunel aerodynamiczny Wing57 przetestowany i jest szybszy niż którykolwiek z najlepszych kasków w swojej kategorii. Może również wskazywać na niezrównaną opatentowanych funkcji, jego doskonałą lekkość i niezwykłą architekturę ochrony wraz z pięknym obudowie.


Kształt aerodynamiczny JOHN COBB:


Zaprojektowany z doradca legendarnego guru John Cobb aerodynamiki, nowa Wing57 przeszedł intensywne testy w tunelu wiatru aby stać się najlepszym TT kask na rynku. Dzięki tej testów, Rudy Project, a Cobb opracowała unikalną geometrię ogon, który działa najlepiej dla wszystkich pozycji TT i tylnych profili. Sprawdzona pokonać przez większość konkurencyjnych kasków w czasie aero w symulacjach, Wing57 będzie, bez wątpienia, najlepszym aero kask na rynku w triatlonie i rowerowych światów.


VORTEX SYSTEM KILLER:


Jednym z głównych wyników przełomowych z kombinacji naukowej ogólnej geometrii projektowej kasku i dwa boczne otwory; Celem jest, aby pomóc w prostowanie przepływu powietrza na tylnej części kasku. Aby pomóc w zarządzaniu tymi punktów wirowych Vortex niskociśnieniowe, które tworzą przeciągnij i niestabilność, powietrze kierowane jest przez opatentowany system firmowym kanale, na obszarze szyi i barku w innej wysokości lub objętości niż nadchodzącej wolnym powietrzu: nazywamy ten wynalazek Zabójca lub Air Vortex Prostownica systemu. System ten zwiększa znacznie więcej wentylację wewnątrz hełmu dyrektora powietrza stwarza wysokie / niskie ciśnienie powierzchnię po każdej stronie tak, że powietrze wypływające z prawej wentylacyjny wychodzi po przeciwnej stronie dyrektora i wypływa. I vice versa z drugiej strony. Przyspieszenie powietrza oznacza więcej wentylację, aby pomóc w odparowaniu potu (chłodzenie jeździec).


Konfigurowalny ZARZĄDZANIE AIR:


Wing57 jest wyposażony w zestaw wymiennych, modułowych przednich odpowietrzających, jeden zamkniętych i innych w konfiguracji siatki, co pozwoli zarządzać przepływ powietrza wewnątrz kasku. Będziesz mógł kontrolować wentylację i wydajności aerodynamicznej do warunków środowiskowych i utrzymać ciałami efficiency.The zamkniętej konfiguracji oferuje najlepszą aerodynamikę, ale najmniej wentylację. Jego zalecane dla krótkim / średnim konkurencji, gdzie czas jest królem.


NET konfiguracja jest bardzo dobry kompromis pomiędzy wentylacji i aerodynamiki. Pozwala powietrza przejść przez otwory wentylacyjne i ochłodzić temperaturę, chroniąc głowę przed robakami i owadami. Utrzymuje on również bardzo dobrą aerodynamikę.

OPEN konfiguracja jest najlepszym rozwiązaniem dla długich dystansach i gorących warunkach pogodowych. Maksymalna wentylacja ostatecznie potrzebne do utrzymania rowerzysta fajne. Ze względu na czas dłuższy Wyścigi, niższej temperaturze przewyższają o max? Zaletą aerodynamiczny ponieważ może mieć wpływ na zdolność do konkurowania biegacze na dłuższą metę.


DORSAL RIDGE:


Zainspirowany przez rekiny, grzbietowa grzbiet Wing57 pomaga konwersji bok życie w życie do przodu, jak to było dawno bielik kask. Daje to większą powierzchnię tylko wtedy, gdy to jest konieczne, ponieważ w przekroju wiatru, podczas gdy pozostaje małe dla zmniejszenia efektu powierzchni czołowej.


Centrum nacisku BILANS:


Poprzez zmniejszenie długości ogona i materiał na górze (grzbietowa Ridge) dodając, przeszliśmy środek nacisku kasku do przodu, aby jak najlepiej dostosować się ze środkiem ciężkości użytkownika głowy? Y. To dla lepszej równowagi wagi i aby uniknąć przymusowego oś obrotu z powodu wiatru bocznego życie.


Prądowe:


Nowy kształt tego kasku daje wszystkie zalety NACA kształty skrzydeł (National Advisory Committee for Aeronautics), ale unikając naturalny wiatr wyrównaniem kosztów energii w tym samym kształcie z powodu wiatru bocznego.


DRAG i moment siły:


Długo ogonami kask zapewnia wyjątkową wydajność w przypadku głowy wiatr. W większości przypadków jednak warunki otoczenia są zmienne, podczas długich ras z czasem, na przykład, często powietrze uderza kasku w kierunku poprzecznym, tworząc efekt żagla większej powierzchni hełmu, większej efektu. To narzuca liczne obciążenia na mięśnie szyi, w celu utrzymania głowicy w tym samym położeniu.


W optymalnie wielkości przednie i boczne sekcje i innowacyjny krótki tailed konstrukcja naprężenia skrętne zmniejszają Wing57 i dlatego zmęczenie i pozwalają skupić się całkowicie na wyniki sportowe.

Co więcej, grzbietowa Ridge skutecznie odchyla strumień powietrza i transportuje je w taki sposób, aby zmniejszyć opór ruchu do przodu, umożliwiając w ten sposób sportowiec szybciej, przy niższym zużyciu energii.


JET STREAM:


Wing57 jest wyposażony w dodatkowy i zdejmowaną magnetycznego aerodynamiczny ogon, który może być dodawany do dyrektora powietrza jako jego rozszerzenia, poprawy jego wydajności w zależności od konfiguracji, pleców i ramion jeźdźca? S.

Płaski kształt tylnych jeźdźców, większa odległość między ogonem kasku i powierzchni ciała. Aerodynamiczny ogon jest przeznaczony do wypełnienia luki pomiędzy skorupą kasku i płaskich kształtach plecami i zwiększyć efekt Vortex killer. Powoduje to większą aerodynamicznych i zwiększonej dyspersji ciepłym powietrzem z głowy.


Wymienna AERO OPTICAL SHIELD:


W pełni zintegrowany i tarcza do usuwania zapewni maksymalne zabezpieczenie i ulepszone właściwości aerodynamiczne, eliminując irytujące odblaski i zmęczenie oczu. Opierając się na Rudy Project RP Optics technologii zaawansowanych poliwęglanu, daszek Wing57 łączy cięcia powłok krawędziowe doskonałą ochronę przed szkodliwym promieniowaniem optycznym UV minimalizuje zmęczenie oczu.


SNUG SYSTEM WRAP:


Z własnego doświadczenia na torach wyścigowych, inżynierowie opracowali Rudy Project Wspaniała rozwiązanie, aby dopasować kask w możliwie najkrótszym czasie. Paski są zakotwiczone kask bezpośrednio do nausznikami, dzięki czemu kask zostać wprowadzone w jednym, chwilowego ruchu.

W nauszniki wykonane są z materiału antybakteryjnego z wyściełane poduszki ergonomiczne zaprojektowanych do przekazania przepływów powietrza i hałasu z zewnątrz.


RACE Badanie symulacyjne:


Wing57 zostały opracowane i przetestowane w tunelu aerodynamicznym Pininfarina zaawansowanym, w pełni wykorzystując doświadczenia guru John Cobb aerodynamiki i zespołu inżynierskiego Rudy Project.


Dane ekstrapolowane przy najbardziej wyrafinowane modele matematyczne wykazały niezrównaną wydajność aerodynamiczną Wing57. Wyniki porównania z wiodących konkurencyjnych kaski, uzyskane przez pomiar rezystancji reprezentatywnej grupie zawodników z plecami różnych kształtach i różnych kątów odchylenia wiatr, wykazały Wing57 być kask z najlepszych osiągów aerodynamicznych.

Przykład jednej z wielu przeprowadzonych symulacji, w której trzy kluczowe zmienne są utrzymywane na stałym poziomie:

sam zawodnik, sama moc stosowana, sama zderzenia czołowego powietrza w temperaturze 0 °.


Symulacja wyścigu 40K TT reprezentowane przez triathlete dość typowej grupy wiekowej wysokości 5? 10? (178cm) wielkość i waga 185lbs (84 kg), który uśrednia 320 watów (poziom mocy, który jest odpowiedni dla tego typu osoby).


SKUTECZNIE testowana przez SPORTOWCÓW Świecie:


Wing57 kask jest aktualnie używany przez mistrzów Cannondale Pro Cycling Team, towarzysząc im w ich licznych sukcesów.

Wing57 jest kask czas próby noszone przez wiodących międzynarodowych sportowców triathlon, takich jak Pete Jacobs (Champion Ironman Świata 2012), Timo Bracht, Yvonne Van Vlerken, Camilla Pedersen i wiele innych.

Wybór zwycięzcy do wykonania zapisu.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Rudy project Wing57 Helmet. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Rudy project Wing57 Helmet. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Rudy project Wing57 Helmet i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Rudy project Wing57 Helmet

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Skrzydło projektu rudy57

-

Przyjemny kask, lekki i dobrze dopasowany.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up