Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rudy project

Rudy project Wingspan

  • Rudy project Wingspan
  • Rudy project Wingspan

Rudy Project Wingspan

Opis produktu Rudy project Wingspan

Rozpiętość skrzydeł jest najbardziej aerodynamiczna i wszechstronna jazda na czas, triathlon Ironman i kask. Jest to wynikiem maksymalnych poziomów badań i rozwoju, korzystania z zaawansowanych materiałów i technologii, wielką dbałością o szczegóły.


Rozpiętość skrzydeł przywołuje energię i swobodę lotu, który, przetłumaczony na język sportu, odpowiada szybkości i lekkości. Przeznaczony do czasu zawodów testowych, ten kask charakteryzuje się opływowym kształtem zebrana i posiada duże i szczeliny wentylacyjne, które sprzyjają stałą cyrkulację powietrza bez szkody dla ogólnej aerodynamiki.


Custom fit:


Legendarny dopasowanie naszych produktów jest owocem badań naukowych głowy ludzki, innowacyjność i postęp w projektowaniu materiałów i technik produkcyjnych. Nasze przełomowe systemy są na bieżąco aktualizowane i zmodernizowane, aby zapewnić wyjątkową regulację i stabilizację.

Konfigurowalny Air Management


Organizm ludzki wykorzystuje energię do chłodzenia się. Rudy Project używa aerodynamiczny nauki. Wing57 time trial Kask posiada zestaw dwóch modułowych, wymiennych osłon, jednej zamkniętej, jednej siatki. Albo może być wprowadzony w przedni otwór odpowietrzający w celu regulowania przepływu powietrza, regulacji aerodynamiczny skuteczność kasku w zależności od warunków środowiskowych i utrzymania wydajności organizmu.


W Mold:


Połączone działanie struktury EPS, skorupa z poliwęglanu i egzoszkielet tworzy odporność na działanie mechaniczne wykonywane przez uderzenia i rozprasza energię, aby zapobiec jego przeniesiony do głowy jeźdźca na sobie kask


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Kaski mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Ochrona produktów od Rudy project. Rudy project Wingspan w cenie 188.49 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Rudy project Wingspan

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

-

Jestem zainteresowana Rudy Project rozpiętości skrzydeł. Czy ten kask pochodzą z daszkiem? Jeśli tak to części osłony dostępne i jak są one stałe, magnes / śruby itp szybkiej odpowiedzi będą mile widziane. Wielkie dzięki

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, niestety osłona nie jest wliczony w tym modelu. pozdrowienia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij