Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Santini

Santini Vega Multi

  • Santini Vega Multi
  • Santini Vega Multi

Santini Vega Multi

Opis produktu Santini Vega Multi

Jak ważne jest, aby chronić swój rdzeń i zakrywać nogi w zimie, nadal jesteś podatny na narażenie na obniżenie wydajności głowy, dłoni i stóp. Nasza linia akcesoriów oferuje opcje blokowania ochrony we wszystkich trzech miejscach. Oferujemy rękawice o różnym stopniu izolacji i ochrony, pod czapki kasku, aby chronić głowę, oraz pokrowce na buty, aby stopy były suche, ciepłe i chroniły przed wiatrem. Każde akcesorium zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający jazdę w idealnych warunkach. Dodaj podkłady Santini do swojej garderoby, a będziesz gotowy na każdą mokrą, chłodną lub ciemną zimową jazdę treningową.
Myślisz o zakupie Santini Vega Multi? Jest to jeden z top produktów bikeinn, sklepu online rowerowy. Cena 49.99 $, jest limitowana! W bikeinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Santini w super cenie. Wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają gwarancję producenta.

Cechy Santini Vega Multi

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij