Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schwalbe

Schwalbe Big Apple HS430

  • Schwalbe Big Apple HS430
  • Schwalbe Big Apple HS430

Schwalbe Big Apple HS430

Opis produktu Schwalbe Big Apple HS430

PIONIER KOMFORTU. W trzeciej generacji Big Apple łączy najwyższy poziom komfortu z nowoczesnym designem i bezpieczną wydajnością. Jego szerokie rozmiary są idealnym towarzyszem dla rowerów i e-rowerów.


Funkcje:

RACEGUARD:
2 warstwy poprzecznej tkaniny nylonowej na wysokiej jakości osnowie 67 EPI. Sprawdzona ochrona lekkich opon turystycznych

ZESPÓŁ WYTRZYMAŁOŚCIOWY:
Mieszanka Marathon zapewniająca najwyższą trwałość.

E 25:
Reifen mit der Empfehlung „E 25“ sind die perfekte Wahl für alle Pedelecs mit einer Tretunterstützung bis 25 km / h. Das wichtigstes Kriterium für diese Empfehlung: Sicherheit.

BALLOONBIKE:
Luft Federung direkt eingebaut. Komfortables Radfahren ganz ohne aufwändige Technik! Das Luftpolster der Reifen wird als natürliche Federung genutzt. Mit ca. 2 Bar rollt ein Fahrrad / E Bike mit Balloonreifen wunderbar leicht und mit bequemer Federungswirkung. (Hinweis: Beim Luftdruck immer das Gesamtgewicht von Fahrer und Fahrrad / E Bike beachten.)

DYNAMO:
Reifen mit Dynamo Riffelung an der Seitwand. Speziell für die Verwendung mit klassichen Seitenläufer Dynamos.


Co sądzisz o Schwalbe Big Apple HS430 w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Schwalbe. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Schwalbe Big Apple HS430

Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Duże jabłko schwalbe

-

Opony są w dobrym stanie w dobrze zapakowanym opakowaniu!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij