up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Schwalbe

Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoSchwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny

Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny

Schwalbe opracowała oponę specjalnie dla sportu triathlon. Ambitne triatlonu dzisiaj korzystać rowery próbnych szczególny czas i aerodynamicznie zoptymalizowane koła. Nowy Schwalbe Ironman jest zoptymalizowana dla tej konfiguracji. W opcjonalnej wersji bezdętkowej, szczególnie szybko i odporny na przebicie. Nazwa Ironman jest znakiem towarowym światowej Triathlon Corporation (WTC) i jest używany na podstawie licencji przez Schwalbe.Dane techniczne:


- Typ: Tubular


- Związek: Onestar


- Wykonanie: Handmade Tubular


- Skóra: Lite


- Waga: 260 g (9 oz)


- Ciśnienie: 8,00 - 14,00 bar (115 - 205 psi)


- Maksymalne obciążenie: 70 kgTechnologia:


V-Guard


Niezwykle odporne na cięcia włókna high-tech pozwala zapewnić nawet na oponach bardzo lekkich niezwykły wysoki poziom odporności na przebicie. SnakeSkin w połączeniu z ochrony bocznej, nazywamy to technologia podwójnej obrony.


Triple Związek gwiazdek


Nasz najlepszy i najbardziej zaawansowany związek. Potrójny związek. Doskonale przystosowane do konkretnego celu. MTB (Pacestar, TRAILSTAR, VertStar), Roadrace (RaceStar, WetStar), turystycznej (Roadstar, Travelstar).


Bezdętkowych.


Nie ma prawie żadnych opony bezdętkowe do rowerów wyścigowych. W praktyce jednak, system ten zapewnia doskonałe korzyści. Opór toczenia jest znacznie mniejsza niż w przypadku konwencjonalnych opon harmonijkowych i rurowych, ponieważ ten system minimalizuje straty tarcia. W tym samym czasie układy bezdętkowych są bardzo bezpieczne i nagłą utratę powietrza jest prawie niemożliwe. Nie ma już żadnych rur, które mogą się przegrzać i wybuchnąć. A uszczelki nakłucia przebija płyn w ramach ochrony dziesiątych sekundy.


Handmade Tubular


Strony podejmowania rurowy opona jest sztuką samą w sobie. Tak więc, ponieważ wytwarzanie różni się wyraźnie od wytwarzania stałych opon rowerowych, wytwarzane są wyłącznie w nowej fabryce Schwalbe. Dla każdego, indywidualnego "ręcznie wykonane rurowego" jest wymagane dużo starannego rzemiosła, więc tylko najbardziej wykwalifikowanych pracowników jest zatrudnionych na budowę każdą oponę i przez strony, zszyć i skleić ze sobą każdą część.


W tym momencie, Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Koła i opony i w kategorii Opony. Posiadamy szeroki wybór Opony dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Schwalbe Ironman Evolution Line Handmade Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up