up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Schwalbe

Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki

plus
  • Play videoSchwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki
  • Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki

Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki

Opis produktu Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki

Archetypowa opona turystyczna wysokiej jakości. Wysoce elastyczna warstwa GreenGuard ma grubość 3 mm. Jedna trzecia GreenGuard składa się z przetworzonych produktów z lateksu.

„Anti Aging” ściana boczna może wytrzymać typowe pękanie, które powstaje w wyniku przeciążenia spowodowanego niewystarczającą presją inflacji na znacznie dłużej.


Technologia:

GreenGuard

Wkładka z bardzo elastycznej gumy naturalnej ma grubość 3 mm. Jego wartości wewnętrzne są również zielone. Jedna trzecia GreenGuard jest produkowana z przetworzonych produktów z lateksu.

Stare produkty z kauczuku naturalnego (takie jak rękawiczki, dętki?) Są rozdrabniane i po kilku etapach procesu są ponownie stosowane jako podstawowy materiał we wkładkach chroniących przed przebiciem.Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Opony mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Koła i opony produktów od Schwalbe. Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki w cenie 22.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Schwalbe Marathon Performance GreenGuard SpeedGrip 700 Krem Irlandzki

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Jakość usług

-

Doskonała obsługa. Przybył na czas

Opony schwalbe marathon 28x1,40 700x35c

-

świetny produkt dobrej jakości - kupiłbym ponownie

Świetny

-

Znalazłem ten produkt na stronach internetowych kilku firm, ale jest to najtańszy, jaki przyniosłem z bikeinn. jak wspomniano, opona ta jest szczególnie szybka w jeździe miejskiej ze względu na wkładki chroniące przed przebiciem. kupię to ponownie w przyszłości!

Czy nadaje się do opon trck fx2 o wymiarach 700 × 35

-

Opona Trck

Dobra odpowiedź

-

Paczka dotarła bardzo szybko, za dwa dni byłem w domu, jak wskazano w Internecie. Opona, dobry produkt, zgodnie z opisem.

Świetna praca w sklepie

-

Paczka dotarła dokładnie na czas, jak wskazał sprzedawca. Opony dobrej jakości, podobnie jak wszystkie produkty Schwalbe.

Widok

-

bardzo zadowolony z tych opon

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up