Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schwalbe

Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance

  • Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance
  • Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance

Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance

Opis produktu Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance

Cechy:


Nowe mieszkanie mniej opon: Po 10 latach, mamy całkowicie zweryfikowany w Marathon Plus. Tylko prawda płaskim mniej opon trafia nowy, dynamiczny profil i oferuje wiele wewnętrznych usprawnień:


Opór toczenia: Opatentowany, 5 mm grubości warstwy Smart Guard, w porównaniu do wszystkich produktów generycznych, ma znaczną przewagę w oporze toczenia. Mamy rozszerzać swoją przewagę w najnowszej wersji.


Recykling: Również w SmartGuard, możemy teraz użyć część z gumy z recyklingu starych produktów lateksowych.


"Anty starzenie się" ściana boczna: Obecnie trwa znacznie dłużej, zanim deveolping nieestetycznych pęknięć pod wpływem korzystania ze zbyt niskim ciśnieniem powietrza.


W tym momencie, Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Koła i opony i w kategorii Opony. Posiadamy szeroki wybór Opony dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Schwalbe Marathon Plus SmartGuard Endurance

Średnica koła
Typ opony
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Schwalbe marathon plus

-

Ogólnie rzecz biorąc, silny gumy. Jest to narrowish szkoda. Zbyt ciężki, choć i to jest trudne do zainstalowania, ale antiprokol warto!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij