up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Schwalbe

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki

plus
  • Play videoSchwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki
  • Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki

Opis produktu Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki

Po 10 latach, mamy całkowicie zweryfikowany na Marathon Plus. Tylko prawda płaskim mniej opon trafia nowy, dynamiczny profil i oferuje wiele wewnętrznych usprawnień: wejścia cenę poziomie.


Opór toczenia. Opatentowany, 5 mm grubości warstwy Smart Guard, w porównaniu do wszystkich produktów generycznych, ma znaczną przewagę w oporze toczenia. Mamy rozszerzać swoją przewagę w najnowszej wersji.


"Anty starzenie się" ściana boczna. Obecnie trwa znacznie dłużej, zanim rozwój nieestetycznych pęknięć pod wpływem korzystania ze zbyt niskim ciśnieniem powietrza.Technologia:


Smart Guard


Najbardziej efektywne zabezpieczenie nie jest pas dla opon rowerowych. Innymi słowy flatless. Solidna, 5 mm warstwa bardzo elastycznego specjalnej gumy zapewnia stałą ochronę. Również w przypadku wbudowanych obiektów. Nawet pinezki nie są problemem dla tej opony.


Nie czekaj dłużej i kup Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki, możesz skontaktować się z bikeinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Koła i opony dla rowerowy i innych aktywności. Nasze Koła i opony sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Opony.

Cechy Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 26´´ Krem Irlandzki

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Super opona

-

Niezawodny jak to jest. As produkt

Dobry produkt

-

Bardzo dobrej jakości opona do intensywnego użytkowania na różnych typach podłóg i bardzo odporna na przebicie. Szybka dostawa. To był mój trzeci zakup dokonany za pośrednictwem strony Bikeinn, a usługa zawsze była doskonałej jakości.

Produkt dobrej jakości

-

Zamówiony przeze mnie przedmiot dotarł do Indonezji w ciągu 20 dni w bezpiecznym stanie. Zapłaciłem 13 USD w imporcie, a towary zostały dostarczone bezpośrednio do mojego domu w Bandung w zachodniej Jawie. Produkty wysyłane są na zamówienie iw razie potrzeby, ponieważ z czasem będę robić wycieczki rowerowe po całej wyspie. Dziękuję zespołowi trekkinn

Do

-

Bardzo dobrze

Super opona

-

bardzo dobra opona o bardzo dobrej przyczepności na luźnej glebie i lekka na asfalcie, stosowana na trike AZUB

Świetny produkt

-

Doskonały produkt. Ciężkie opony, ale z doskonałą ochroną. Otrzymano bez problemu tutaj w Brazylii, płacąc należne podatki.

Działa świetnie

-

Odblaskowa opaska na zewnętrznej ścianie jest bardzo mile widziany dodatkowa funkcja.

Najlepszym rozwiązaniem

-

Świetny kołowrotek, przebicie ochronę. Rowerem za najlepszą opcją.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up