up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Schwalbe

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki

plus
  • Play videoSchwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki
  • Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki

Opis produktu Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki

Po 10 latach, mamy całkowicie zweryfikowany na Marathon Plus. Tylko prawda płaskim mniej opon trafia nowy, dynamiczny profil i oferuje wiele wewnętrznych usprawnień: wejścia cenę poziomie.


Opór toczenia. Opatentowany, 5 mm grubości warstwy Smart Guard, w porównaniu do wszystkich produktów generycznych, ma znaczną przewagę w oporze toczenia. Mamy rozszerzać swoją przewagę w najnowszej wersji.


Anti aging "ściana boczna. Obecnie trwa znacznie dłużej, zanim rozwój nieestetycznych pęknięć pod wpływem korzystania ze zbyt niskim ciśnieniem powietrza.Technologia:


Smart Guard:

Najbardziej efektywne zabezpieczenie nie jest pas dla opon rowerowych. Innymi słowy flatless. Solidna, 5 mm warstwa bardzo elastycznego specjalnej gumy zapewnia stałą ochronę. Również w przypadku wbudowanych obiektów. Nawet pinezki nie są problemem dla tej opony.


Kochasz rowerowy? Kupuj Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Schwalbe. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Koła i opony we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Opony zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance 700 Krem Irlandzki

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Wysyłka

-

W przeciwieństwie do innych zakupów dokonanych w innych witrynach e-commerce, opona została wysłana do mnie bez składania (praktyka prawdopodobnie zastosowana w celu zaoszczędzenia kosztów wysyłki), dzięki czemu unika się uszkodzenia produktu

Wytrzymały

-

Najbardziej trwałe i odporne na przebicie opony, jakie można uzyskać, kropka.

Maraton plus: obowiązkowy!

-

Opona Schwalbe Marathon Plus Tour / Smart Guard Endurance: Próba to adaptacja. Kiedy zasmakujesz komfortu tych opon, trudno się bez nich obejść. W połączeniu z tymi oponami odpornymi na przebicie należy dokładnie sprawdzić taśmę na obręcz i użyć niezbyt starej dętki! Idealny do codziennego użytku. Nigdy więcej łatek ...

Szybka dostawa

-

produkt otrzymany przed zaplanowanym terminem. szybka dostawa. jeszcze nie zamontowany na kole, ale jakość jest na rendez-vous. spróbować na dłuższą metę.

Maraton schwalbe plus opony

-

Przez ostatnie siedem lat miałem wszystkie trzy rowery obute w opony Marathon i do tej pory miałem tylko jedno przebicie - a było to spowodowane czymś, co spowodowałoby uszkodzenie standardowej opony samochodowej, nie mówiąc już o rowerowej. Odblaskowy pasek na zewnętrznej ścianie opony jest również doskonałym pomysłem, nawet jeśli od czasu do czasu innym użytkownikom drogi wydaje się, że jedzie się czymś w rodzaju fajerwerków. Mimo to lepiej widzieć niż nie widzieć.

Dobry produkt

-

Produkt jest zgodny ze specyfikacjami wymiarowymi. Szybki montaż. Pasek odblaskowy jest dobrze widoczny. Dostarczane bez składania, dlatego otrzymane w idealnym stanie.

Top na długie podróże

-

Schwalbe to marka, której nie trzeba przedstawiać. W szczególności te opony polecane są tym, którzy chcą zapomnieć o przebiciach. Siła i trwałość na najwyższym poziomie, kosztem wagi, która w rozmiarze 700x47 przekracza kilogram.

Maraton schwalbe plus opony turystyczne

-

Bardzo solidne i dobrze wykonane. Pasek antyprzebiciowy jest w dotyku i wygląda obiecująco. Po bokach piękne odblaskowe zdobienia. Świetna cena! Teraz muszę je wypróbować w terenie

Doskonała cena

-

Maraton Schwalbe plus produkt wysokiej jakości w najlepszej i najniższej cenie .... dostawa kilka dni dłużej niż przewidywano, ale w aktualnych kwestiach nadal jestem pod wrażeniem i więcej niż zadowolona. Dzięki

Schwalbe marathon plus tour 28x1,60

-

Świetne zakupy i szybka obsługa, opony są na motocyklach i są świetne, dziś po raz pierwszy przejechane przez szkło bez przebicia.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up