Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schwalbe

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance

  • Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance
  • Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance

Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance

Opis produktu Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance

Po 10 latach, mamy całkowicie zweryfikowany na Marathon Plus. Tylko prawda płaskim mniej opon trafia nowy, dynamiczny profil i oferuje wiele wewnętrznych usprawnień: wejścia cenę poziomie.


Opór toczenia. Opatentowany, 5 mm grubości warstwy Smart Guard, w porównaniu do wszystkich produktów generycznych, ma znaczną przewagę w oporze toczenia. Mamy rozszerzać swoją przewagę w najnowszej wersji.


"Anty starzenie się" ściana boczna. Obecnie trwa znacznie dłużej, zanim rozwój nieestetycznych pęknięć pod wpływem korzystania ze zbyt niskim ciśnieniem powietrza.Technologia:


Smart Guard


Najbardziej efektywne zabezpieczenie nie jest pas dla opon rowerowych. Innymi słowy flatless. Solidna, 5 mm warstwa bardzo elastycznego specjalnej gumy zapewnia stałą ochronę. Również w przypadku wbudowanych obiektów. Nawet pinezki nie są problemem dla tej opony.


Kupuj Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance w najniższej cenie! Twój sklep online rowerowy, bikeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Koła i opony w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu rowerowy w świetnych cenach!

Cechy Schwalbe Marathon Plus Tour SmartGuard Endurance

Średnica koła
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (13)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobry produkt

-

Bardzo dobrej jakości opona do intensywnego użytkowania na różnych typach podłóg i bardzo odporna na przebicie. Szybka dostawa. To był mój trzeci zakup dokonany za pośrednictwem strony Bikeinn, a usługa zawsze była doskonałej jakości.

Maraton schwalbe plus opony

-

Przez ostatnie siedem lat miałem wszystkie trzy rowery obute w opony Marathon i do tej pory miałem tylko jedno przebicie - a było to spowodowane czymś, co spowodowałoby uszkodzenie standardowej opony samochodowej, nie mówiąc już o rowerowej. Odblaskowy pasek na zewnętrznej ścianie opony jest również doskonałym pomysłem, nawet jeśli od czasu do czasu innym użytkownikom drogi wydaje się, że jedzie się czymś w rodzaju fajerwerków. Mimo to lepiej widzieć niż nie widzieć.

Dobry produkt

-

Produkt jest zgodny ze specyfikacjami wymiarowymi. Szybki montaż. Pasek odblaskowy jest dobrze widoczny. Dostarczane bez składania, dlatego otrzymane w idealnym stanie.

Maraton schwalbe plus opony turystyczne

-

Bardzo solidne i dobrze wykonane. Pasek antyprzebiciowy jest w dotyku i wygląda obiecująco. Po bokach piękne odblaskowe zdobienia. Świetna cena! Teraz muszę je wypróbować w terenie

Doskonała cena

-

Maraton Schwalbe plus produkt wysokiej jakości w najlepszej i najniższej cenie .... dostawa kilka dni dłużej niż przewidywano, ale w aktualnych kwestiach nadal jestem pod wrażeniem i więcej niż zadowolona. Dzięki

Do

-

Bardzo dobrze

700 = 29 "?

-

Jestem bardzo zainteresowany tą oponą MARATHON PLUS TOUR HS 404, ale mam pytanie dotyczące środków, czy wsiąść do koła 29 ". Dziękujemy

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, ta opona jest przeznaczona do rowerów z kołami 700-28 cali.
Pozdrowienia.

Pytanie o opony bezdętkowe

-

Czy opony bezdętkowe można stosować na standardowej (starszej) feldze? Jeśli nie, czy można ich używać z lampami?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, mogą być używane bez rur, jeśli zamontujesz taśmę do obręczy bezdętkową.
Pozdrowienia.

Schwalbe marathon plus tour 28x1,60

-

Świetne zakupy i szybka obsługa, opony są na motocyklach i są świetne, dziś po raz pierwszy przejechane przez szkło bez przebicia.

Super opona

-

bardzo dobra opona o bardzo dobrej przyczepności na luźnej glebie i lekka na asfalcie, stosowana na trike AZUB

Świetny produkt

-

Doskonały produkt. Ciężkie opony, ale z doskonałą ochroną. Otrzymano bez problemu tutaj w Brazylii, płacąc należne podatki.

Działa świetnie

-

Odblaskowa opaska na zewnętrznej ścianie jest bardzo mile widziany dodatkowa funkcja.

Najlepszym rozwiązaniem

-

Świetny kołowrotek, przebicie ochronę. Rowerem za najlepszą opcją.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij