up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Schwalbe

Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny

plus
  • Play videoSchwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny
  • Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny

Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny

Opis produktu Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny

Klasyka wiosny. Mamy teraz w pełni zoptymalizowany do 28 mm opony rurowe do wyścigów z ekstremalnych wymaganiach materiału. Dzięki dużej objętości i wzmocnienia tuszy opona ta jest idealna dla Paris Roubaix, Tour of Flanders lub Strade Bianche. Można je rozpoznać po klasycznej beżowej ścianie bocznej.

Dane techniczne:

Związek: Onestar

PSI: 115 205

Waga: 260 g

EPI: 107


Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Opony i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Koła i opony znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Schwalbe, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Schwalbe One HT Raceguard Tubular Zamek Błyskawiczny

Kolor
Średnica koła
Typ opony

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up