Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Schwalbe

Schwalbe Procore Pack 26 inches

  • Schwalbe Procore Pack 26 inches
  • Schwalbe Procore Pack 26 inches

Schwalbe Procore Pack 26 inches

Opis produktu Schwalbe Procore Pack 26 inches

Off road: Jazda przy niskim ciśnieniu oznacza lepszą wydajność ... ale jednocześnie zwiększa ryzyko awarii. Limit tej pory jest w około 20 psi, poniżej której jego prawie niemożliwe, aby odważyć się jeździć normalne opony MTB.

Ale nic nie pozostaje takie samo: W przyszłości, ciśnienie powietrza może być kontrolowany w oponach podwójnych komór. W zewnętrznej komorze, ciśnienie powietrza jest bardzo niska idealny dla maksymalnej wydajności przy drogach. W komorze wewnętrznej, bezpośrednio na obręczy, jest wysokie ciśnienie powietrza - nawet bardzo silny wpływ nie może dent krawędzi obręczy. W tym samym czasie, wewnętrzna System zapewnia wysokie ciśnienie opony na obręczy. "Odbijanie", bał utraty powietrza przy niskim ciśnieniu w konwencjonalnych systemów bezdętkowych, jest niemożliwe.

Technologia:

Ciśnienie opona może być zredukowana do minimum 14 MPa, zapewniając w ten sposób dużej ilości przyczepności. mi

ven na nierównym opony terenowe "kija" na ziemię.

Opona zapewnia bardzo wrażliwą amortyzację. Ze względu na dodatkową amortyzację i przyczepność jest dużo lepsza kierownicy, kontrola trakcji i hamowania.

Nie więcej ryzyko ukąszenia węża. Obręcze są bardzo dobrze zabezpieczone przed wkroczył. Nawet w najcięższych warunkach, znacznie lżejsze opony mogą być stosowane.

Doskonałe właściwości jezdne awaryjnego z powodu wewnętrznej komory powietrza pod wysokim ciśnieniem.

Procore może być używany z dowolnym opony bezdętkowej MTB: Ważenie ca. 200 g na koło. Kompatybilny ze wszystkimi kołami, niezależnie od marki. Wewnętrzna szerokość obręczy 23mm. Produkcja seryjna jest w toku. Sprzedawane jako zestaw 2 wszystkie niezbędne składniki, w celu przekształcenia kompletnego roweru. Później składników również indywidualnie dostępne jako części zamienne.


W tym momencie, Schwalbe Procore Pack 26 inches jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Koła i opony i w kategorii Naprawa. Posiadamy szeroki wybór Naprawa dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Schwalbe Procore Pack 26 inches

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Działa jak czar, ale trudne do dopasowania

-

Obejrzyj film - laska pasuje do systemu z łatwością. Oglądając mi spróbować zrobić to - ćwiczenia z frustracji mam dość głębokie Hookless felgi węgla i co prawda opony bonty są trudne do tak pasuje, ale to było śmieszne. Utraty zdolności do korzystania z kanału centralnego obręczy podczas rolowania 2. zgrubienie na krawędzi obręczy wykonane montażu opony prawie niemożliwe. W końcu złamał 2 dźwignie (nigdy nie używany dźwignię przed!) I miał LBS dopasować je z prasy opon. I oni walczyli! Pierwszy sklep poszedłem do niewdzięcznymi nawet zrobić. System działa świetnie, robi to, co jest napisane na pudełku, ale być gotowy do niektórych poważnych walk, jeśli masz głębokie i trudne felgi na początek. Gorąco polecam łatwe w montażu opon o bardziej elastycznych ścian bocznych niż bontys też.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij