Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

SCI-CON

SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

  • SCI-CON Aerotech Evolution X TSA
  • SCI-CON Aerotech Evolution X TSA
  • SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

Opis produktu SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

Nowy rowerowy futerał podróżny SCICON AeroTech Evolution X TSA łagodzi stres, zmartwienia i kłopoty związane z podróżowaniem rowerem drogowym lub triathlonowym. Minimalny demontaż roweru, wyściełana ochrona, dedykowany schowek na wszystkie części rowerowe i mocne, ale lekkie materiały, zapewniają pewność, że rower dotrze bezpiecznie do miejsca docelowego.

Opracowany przez czołowych profesjonalnych drużyn kolarskich i sportowców światowej klasy, testowany przez SCICON AeroTech Evolution X TSA jest pierwszym wyborem profesjonalistów. Najnowszy i zaktualizowany model zawiera teraz zestaw szybkozłączek dostosowanych zarówno do osi osiowych, jak i systemów szybkiego zwalniania, a także nowego systemu podwójnych kół, dzięki czemu walizka rowerowa jest łatwa do manewrowania po zatłoczonych lotniskach.

Jeśli wydałeś znaczną ilość pieniędzy na delikatny rower węglowy i zamierzasz podróżować samolotem, zdecydowanie warto zainwestować w przyzwoite pudełko rowerowe. SCICON oferuje pokrowiec na rower AeroTech Evolution X TSA.

OPAKOWANIE WYKONANE PROSTE:

Lekki, a zarazem solidny i łatwy do spakowania i rozpakowania SCICON AeroTech Evolution X TSA sprawia, że podróżowanie rowerem jest tak proste i bezpieczne, jak to tylko możliwe. Tylko koła, sztyca i jeden pedał muszą zostać usunięte - kierownica nie musi być całkowicie usunięta; właśnie się rozluźnił i odwrócił.

Koła roweru są bezpiecznie przechowywane w przedziałach na koła w walizce rowerowej, a pedały i siodełko (ze sztycą) mieszczą się w specjalnej torbie.

Przemyślana, opatentowana konstrukcja pozwala również na przechowywanie rowerów ze zintegrowanymi słupkami i jest idealna do transportu rowerów drogowych i TT / triathlonowych.

W SKRÓCIE:

Bezpieczeństwo i łatwa kontrola:

SCICON AeroTech Evolution X TSA jest wyposażony w dwie blokady kluczy TSA, dzięki czemu rower jest dostępny tylko dla agentów TSA i chroniony przed niepożądanym dostępem podczas transportu.

Podczas gdy dedykowane przegródki na koła roweru i sprytny system wewnętrznego opasywania umożliwiają służbom celnym i służbom bezpieczeństwa kontrolę zawartości bez konieczności wyjmowania czegokolwiek z pudełka rowerowego.

Łatwość mobilności:

Zapewniając lepszą mobilność, SCICON Wheel System umożliwi Ci szybowanie w dowolnym terenie. Posiada cztery precyzyjne koła z łożyskami kulkowymi, które obracają się o 360 °, utrzymując walizkę rowerową w pozycji pionowej i manewrując z cichą wydajnością toczenia.

Dane techniczne:

Waga kg: 12,0000

Materiał: Opatentowany lekki materiał termoplastyczny ABS

Wymiary zewnętrzne: L 114 cm x D 36 cm x wys. 94 cm

Wymiary złożone: Nie

Zamknięcie: (2) Zamki na klucze zatwierdzone przez Travel Sentry® (2) Zamki motylkowe Heavy Duty

Technologia:

ZAPROJEKTOWANE I ZAPROJEKTOWANE WE WŁOSZECH:

Opracowana i zaprojektowana we Włoszech AeroTech Evolution X TSA jest jedną z najlżejszych i najmocniejszych dostępnych na rynku obudów rowerowych. Zastosowanie opatentowanego, wysokoudarowego kompozytu ABS, opracowanego w celu spełnienia najwyższych wymagań w zakresie ochrony i konstrukcji, zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne przy zachowaniu masy zaledwie 11 kg.

DEDYKOWANA PRZESTRZEŃ MAGAZYNOWA:

AeroTech Evolution X TSA został opracowany w oparciu o geometrię motocykli wyścigowych i ma wydzieloną przestrzeń dla wszystkich elementów roweru. Zintegrowane komory kół chronią zestaw kół. Zabezpieczona i zdejmowana torba na części mieści miejsce na sztycę, pedały, szpikulce i narzędzia. Wyściełana tapicerka chroni ramę roweru jak poduszkę.

SYSTEM RAMOWY ZAWIESZONY (SFS):

Sprytny system zawieszenia na ramie (SFS) mocno utrzymuje ramę roweru na miejscu, zapewniając dodatkową stabilność i bezpieczeństwo, podobnie jak pasy bezpieczeństwa w samochodzie. Dołączone podkładki rurowe pochłaniają wstrząsy i zapobiegają ścieraniu.

TRAVEL SENTRY® APPROVED:

Wzmocnione Travel Zatrzaski Sentry® z kluczami TSA zapewniają bezpieczeństwo roweru, a także dostęp do futerału rowerowego organom celnym w USA, Kanadzie i wielu innych międzynarodowych portach lotniczych.

LEPSZA MOBILNOŚĆ:

Zapewniając lepszą mobilność, system SCICON Twin Wheel wyposażony jest w osiem precyzyjnych kół z łożyskami kulkowymi, które obracają się o 360 °, utrzymując rowerową torbę podróżną w pozycji pionowej i zwrotność niezależnie od terenu. Opracowany z Tente system SCICON Twin Wheel zapewnia zwiększoną wydajność toczenia i mniejsze zużycie ścierne, co zapewnia długotrwałe użytkowanie.


Odkryj SCI-CON Aerotech Evolution X TSA w najlepszej cenie. Odwiedź bikeinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt rowerowy i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów SCI-CON Aerotech Evolution X TSA już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy SCI-CON Aerotech Evolution X TSA

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij