Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sci-con

Sci-con Elan 580

Sci-con Elan 580

  • Sci-con Elan 580
  • Sci-con Elan 580
  • Sci-con Elan 580

Sci-con Elan 580

Opis produktu Sci-con Elan 580

Dane techniczne:


- Materiał: Cordura ™


- Mocowanie: Velcro ™ Strap


- Waga: 49 g


- Pojemność: 580 cc


Sci-con Elan 580 to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Torby narzędziowe i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Torby znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Sci-con, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Sci-con Elan 580

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Torba

-

Torba pod idealne siodło. Ani mały, ani duży. Pasuje do komory 29, knotów, wyjmowanych, butli CO2 i niezbyt dużego narzędzia wielofunkcyjnego. Idealny, aby mieć wszystko na rowerze i nie martwić się o noszenie go na koszulce. Obsługa jest poprawna, nie uruchamia się ani nie wydaje dźwięku.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij