Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle san marco

Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow

  • Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow
  • Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow

Selle San Marco Regale Racing ProTek Narrow

Opis produktu Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow

Inny wariant grafiki, poświęcona rowerzystów, którzy potrzebują szerszego siedzenia i wyboru szeroki rozmiar Regale: grafiki Team, odróżniający i agresywnej czerwonej błyskawicy na czarną pokrywą, aby w ogóle siodło identyczne do tych zawodników PRO , Pożegnaj się z tradycyjnych nitów typowych tylnej części obudowy, dziś coraz bardziej nowoczesny i technologiczny. Restyling nie wpływa na ergonomię i rodzaj siedzenia, która zawsze charakteryzuje to siodło: idealny dla tych, którzy szukają dla modelu z płaskim profilu (prostej), zapewniający ruch tam iz powrotem w czasie pedałowania w celu skorzystania z Cała powierzchnia saddless.Dane techniczne:


Kolej: Xsilite

Shell: Carbon Fiber Reinforced

Padding: Biofoam

Okładka: Microfeel

Długość / Szerokość: 278x148 mm

Waga: 199 g.

Poziom: Wyścigi

Kolor: TeamTechnologia:


BIOFOAM: Biodynamic struktura, która śledzi ruchy miednicy podczas pedałowania, gwarantuje komfort, zmniejszenie masy ciała, trwały opór i doskonałą obsługę. "Zamknięte komórki" powierzchnia zapewnia wodoodporność wyściółki.


Wzmocnionego włóknem WĘGLA: Nylon z wysokimi właściwościami, wzbogacony o wysokim udziale długiego włókna węglowego, w celu wzmocnienia właściwości wytrzymałości, sztywności i wytrzymałości bez utraty wagi.


MICROFEEL: oddychająca i wytrzymałe pokrywy. Jest lżejszy od tradycyjnych materiałów i mniej odkształcalne. Anty poślizg efekt z niezwykłą przyczepność na siodle. Materiał zgodny biologicznie.


XSILITE: jest materiałem o wysokiej zawartości procentowej krzemu z cząstkami tytanu i węgla. Lekka i mocna, okazuje się być odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Proces za pośrednictwem technologii stealth zapewnia większą wytrzymałość na naprężenia zmęczeniowego.


Odkryj Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow w najlepszej cenie. Odwiedź bikeinn, twój sklep online, gdzie kupisz sprzęt rowerowy i uzyskasz rabaty bez wychodzenia z domu. Bezpieczne płatności i śledzenie wysyłki gwarantowane! Zamów Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow już teraz i uzupełnij swój sprzęt. Ciesz się sportem na co dzień w pełni!

Cechy Selle san marco Regale Racing ProTek Narrow

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij