up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Selle SMP

Selle SMP Drakon Saddle

plus
  • Play videoSelle SMP Drakon Saddle
  • Selle SMP Drakon Saddle

Selle SMP Drakon Saddle

Opis produktu Selle SMP Drakon Saddle

Drakon jest idealnym miejscem do uprawiania sportów lub siodło wolnego rowerowej. Ma on taką samą strukturę jak w modelu Forma, o średnim wypełnienia. Pokryta prawdziwą skórą dla czarnych modeli i mikrofibry do kolorowych modeli. Posiada doskonałe wszystkie cechy okrągłe i jest szczególnie przydatny dla osób o średniej szerokości miednicy. Drakon napawa elastomeru w punktami podparcia dla guzowatości kulszowych i pośladków. W Selle SMP opatentowane funkcje, w tym całkowicie otwartym kanale centralnym, oryginalnego przedniego nosa i podniesionym wsparcie tylnej, dać te Siodła fascynującą aerodynamiczny styl. Model Drakon jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy dynamicznym i Lite 209 modeli, co jest szczególnie przydatne dla osób o średniej szerokości miednicy.

Dane techniczne:

Waga: 290 g

Wymiary: 276 x 138 mm

Padding: spienione elastomeru

Budowa ciała: Włókno węglowe wypełnione Nylon 12

Pokrycie: real leather dla czarnych modeli i mikrofibry do kolorowych modeli

Rama: AISI 304 Rura ze stali nierdzewnej

Zalecane: dla Road i rower górski


Szukasz produktów Selle SMP, a konkretnie Selle SMP Drakon Saddle? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Części rowerowe rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Selle SMP Drakon Saddle

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Top

-

Najlepsze siodło Bardzo wygodne ...

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up