Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle SMP

Selle SMP Drakon

  • Selle SMP Drakon
  • Selle SMP Drakon

Selle SMP Drakon

Opis produktu Selle SMP Drakon

Drakon jest idealnym miejscem do uprawiania sportów lub siodło wolnego rowerowej. Ma on taką samą strukturę jak w modelu Forma, o średnim wypełnienia. Pokryta prawdziwą skórą dla czarnych modeli i mikrofibry do kolorowych modeli. Posiada doskonałe wszystkie cechy okrągłe i jest szczególnie przydatny dla osób o średniej szerokości miednicy. Drakon napawa elastomeru w punktami podparcia dla guzowatości kulszowych i pośladków. W Selle SMP opatentowane funkcje, w tym całkowicie otwartym kanale centralnym, oryginalnego przedniego nosa i podniesionym wsparcie tylnej, dać te Siodła fascynującą aerodynamiczny styl. Model Drakon jest rozwiązaniem pośrednim pomiędzy dynamicznym i Lite 209 modeli, co jest szczególnie przydatne dla osób o średniej szerokości miednicy.

Dane techniczne:

Waga: 290 g

Wymiary: 276 x 138 mm

Padding: spienione elastomeru

Budowa ciała: Włókno węglowe wypełnione Nylon 12

Pokrycie: real leather dla czarnych modeli i mikrofibry do kolorowych modeli

Rama: AISI 304 Rura ze stali nierdzewnej

Zalecane: dla Road i rower górski


Jeśli szukasz Selle SMP Drakon, masz szczęście. W sklepie rowerowy znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w bikeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Części rowerowe. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Siodełka dla wielu aktywności. Siodełka zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Selle SMP Drakon

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Top

-

Najlepsze siodło Bardzo wygodne ...

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij