Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle SMP

Selle SMP Full Carbon

Selle SMP Full Carbon

Selle SMP Full Carbon

Selle SMP Full Carbon

  • Selle SMP Full Carbon
  • Selle SMP Full Carbon
  • Selle SMP Full Carbon
  • Selle SMP Full Carbon
  • Selle SMP Full Carbon

Selle SMP Full Carbon

Opis produktu Selle SMP Full Carbon

"Top" z siedzibą projektowania i 100% węgla modelu structure.The Pełna węgla jest najwyższej klasy SMP4BIKE i jest przeznaczony dla rowerzystów poszukujących najlżejszych możliwej wagi. Opatentowane przez Selle SMP funkcje, takie jak całkowicie bezpłatny centralnego kanału, dziób orła oryginalnego nosa i podniesionej tylnej dać te modele ciekawą aerodynamiczny dotyk. Nadaje się do cienkich osób z wąskimi miednic.

Dane techniczne:

Waga: 120 g

Wymiary: 263 x 129 mm

Padding: brak

Budowa ciała: włókno węglowe

Rama: włókno węglowe

Zalecany dla: Transport i rowery górskie


W bikeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla rowerowy, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Selle SMP Full Carbon? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w bikeinn w katalogu Części rowerowe i kategorii Siodełka oferujemy produkty rowerowy, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Cechy Selle SMP Full Carbon

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij