Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle SMP

Selle SMP Glider Carbon

  • Selle SMP Glider Carbon
  • Selle SMP Glider Carbon

Selle SMP Glider Carbon

Opis produktu Selle SMP Glider Carbon

Model Glider to idealne miejsce na zarówno intensywnego treningu i wolnego czasu na rowerze. Wykorzystuje struktura modelu COMPOSIT połączony z wygodną wyściółką. Jest ona pokryta prawdziwą skórą w czarnych wersjach i mikrofibry w kolorowych wersjach. Posiada doskonałe "all around" możliwości i jest szczególnie przydatny dla przeciętnego miednicy. Model SZYBOWIEC został spieniony elastomeru dopełnienie gdzie guzy kulszowe i budują resztę. Opatentowane przez Selle SMP funkcje, takie jak całkowicie bezpłatny centralnego kanału, dziób orła oryginalnego nosa i podniesionej tylnej dać te modele ciekawą aerodynamiczny dotyk. Na mocy jego komfortową wyściółką, który znakomicie nadaje się dla osób o średnim dużych rozmiarach miednicy i jest wskazany dla kobiet rowerzystów.

Cechy:

Waga: 220 g

Wymiary: 266 x 136 mm

Padding: spienione elastomeru

Budowa ciała: Nylon 12 wypełnione włóknem węglowym

Pokrycie: istna skóra w czarnej wersji i mikrofibry w kolorowych wersjach

Rama: włókno węglowe

Zalecany dla: Transport i rowery górskie


Interesuje Cię Selle SMP Glider Carbon? Jest w tym momencie w naszym sklepie bikeinn, naszym rowerowy sklepie online. W bikeinn znajdziesz więcej produktów rowerowy marki Selle SMP. Nie czekaj i ciesz się Selle SMP Glider Carbon - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment rowerowy.

Cechy Selle SMP Glider Carbon

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij