up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Selle SMP

Selle SMP Lite 209 Saddle

Selle SMP Lite 209 Saddle

Selle SMP Lite 209 Saddle

Selle SMP Lite 209 Saddle

plus
  • Play videoSelle SMP Lite 209 Saddle
  • Selle SMP Lite 209 Saddle
  • Selle SMP Lite 209 Saddle
  • Selle SMP Lite 209 Saddle
  • Selle SMP Lite 209 Saddle

Selle SMP Lite 209 Saddle

Opis produktu Selle SMP Lite 209 Saddle

Lite 209 to idealne miejsce dla intensywnego treningu lub wolnego czasu na rowerze. Wykorzystuje struktura modelu Forma połączony z wygodną wyściółką. Jest ona pokryta prawdziwą skórą w czarnych wersjach i mikrofibry w kolorowych wersjach. Posiada doskonałe "all around" możliwości i nadaje się szczególnie do średniej wielkości miednicy. Opatentowane przez Selle SMP funkcje, takie jak całkowicie bezpłatny centralnego kanału, dziób orła oryginalnego nosa i podniesionej tylnej dać te modele ciekawą aerodynamiczny dotyk. Model Lite 209 jest szczególnie przydatny dla wszystkich tych, którzy chcą maksymalny komfort siedzenia z średniej szerokości, i jest szczególnie idealny dla osób o średniej szerokości miednicy.

Cechy:

Waga: 310 g

Wymiary: 273 x 139 mm

Padding: spienione elastomeru

Budowa ciała: Nylon 12 wypełnione włóknem węglowym

Pokrycie: istna skóra w czarnej wersji i mikrofibry w kolorowych wersjach

Rama: AISI 304 Rura ze stali nierdzewnej

Zalecany dla: Transport i rowery górskie


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w bikeinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach rowerowy. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Siodełka, produktów Selle SMP. Dowiedz się więcej o produktach rowerowy. Selle SMP Lite 209 Saddle zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Selle SMP Lite 209 Saddle

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Recenzja siodełka rowerowego selle smp lite 209

-

Jeżdżę na rowerze od wielu lat i kiedy nie boli Cię siodełko rowerowe, nie szukaj dalej niż Selle SMP Lite 209 lub jedno z innych siodełek, które produkuje Selle SMP. W przeszłości wypróbowałem wiele siodełek i według mnie Selle SMP tworzy najlepszą linię siodełek rowerowych, które są dostępne do jazdy szosowej, szutrowej, przełajowej i ogólnej.

Komfort i bezpieczny

-

Bardzo wygodne, prostata i cierpi żadnej presji.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up