Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle SMP

Selle SMP Plus Lady

  • Selle SMP Plus Lady
  • Selle SMP Plus Lady

Selle SMP Plus Lady

Opis produktu Selle SMP Plus Lady

Plus korzysta z tego samego ciała, jak Pro modelu, znacznie grubsze gwarantuje dopełnienie maksymalny komfort. Jest ona pokryta prawdziwą skórą w czarnych wersjach i mikrofibry w kolorowych wersjach. PLUS jest wyściełana, także zalecany do trekkingu rowery.

Opatentowane przez Selle SMP funkcje, takie jak całkowicie wolnym kanale centralnym, oryginalny orzeł dziób nosie i podniesionym tyłu dają te modele ciekawą aerodynamiczny dotyku. Zaleca się również dla rowerów trekkingowych. Nadaje się dla osób o średnich i szerokich szerokich miednic.

Dane techniczne:

Waga: 370 g

Wymiary: 279 x 159 mm

Padding: spienione elastomeru

Korpus: Nylon 12 wypełniona włóknem węglowym

Pokrycie: Real leather w czarnej wersji i mikrofibry w kolorowych wersjach

Rama: AISI 304 rura ze stali nierdzewnej

Zalecany dla: Droga, góra i trekingowych


Z Selle SMP Plus Lady, gwarantujemy najlepszy sprzęt rowerowy. Dodatkowo w bikeinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep rowerowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Selle SMP. Nasz zespół ekspertów rowerowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Części rowerowe za każdym razem.

Cechy Selle SMP Plus Lady

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij