Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Selle SMP

Selle SMP Stratos Carbon

  • Selle SMP Stratos Carbon
  • Selle SMP Stratos Carbon

Selle SMP Stratos Carbon

Opis produktu Selle SMP Stratos Carbon

Model Stratos to idealne miejsce dla zarówno intensywnego treningu i czasu wolnego na rowerze. Wykorzystuje struktura wzoru złożo połączone ze średnią wypełnienia. Jest ona pokryta prawdziwą skórą w czarnych wersjach i mikrofibry w kolorowych wersjach. Ma doskonałe "all around" funkcji i jest szczególnie przydatny dla przeciętnego miednicy. Model Stratos spienione elastomeru wyściółkę gdzie guzy kulszowe i budują resztę. Opatentowane przez Selle SMP funkcje, takie jak całkowicie wolnym kanale centralnym, oryginalny orzeł dziób nosie i podniesionym tyłu dają te modele ciekawą aerodynamiczny dotyku. Na podstawie kombinacji światła jeszcze komfortową wyściółką z ciała mniejszej szerokości, Stratos jest idealnym rozwiązaniem między ewolucją i modeli Glider. Nadaje się dla osób z wąską lub średnich miednicy.

Dane techniczne:

Waga: 210 g

Wymiary: 266 x 131 mm

Padding: spienione elastomeru

Korpus: Nylon 12 wypełniona włóknem węglowym

Pokrycie: Real leather w czarnej wersji i mikrofibry w kolorowych wersjach

Rama: włókno węglowe

Zalecany dla: Transport i rowery górskie


Selle SMP Stratos Carbon ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Selle SMP Stratos Carbon zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Selle SMP i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Selle SMP Stratos Carbon

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij