Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Shimano

Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P

  • Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P
  • Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P

Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P

Opis produktu Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P

Wybór najlepszych wspinaczy, sprinterów i próbników czasu na świecie - korba DURA ACE R9100 waży, jednocześnie maksymalizując przenoszenie mocy. Nowy wygląd i kultowy wygląd dostosowany jest do specyficznych wyścigowych układów hamulcowych, oferując jednocześnie szeroką gamę opcji długości ramion i korby. Dodanie niezawodnego, dokładnego, wodoszczelnego miernika mocy sprawia, że jest to jeszcze bardziej cenne narzędzie dla poważnych rowerzystów. Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu, balansowi lewy / prawy oraz łączności Bluetooth LE i ANT +, miernik mocy SHIMANO DURA ACE wyznacza nowy standard w gromadzeniu danych rowerowych.

Funkcje:

Niezawodny system elektryczny

Własny opracowany tensometr

Oprogramowanie kompensuje się automatycznie

Można szybko rozpocząć

Wodoodporna w każdych warunkach

Odpowiedź bezpośrednia

Bluetooth®LE i ANT +

Bezprzewodowy system aktualizacji oprogramowania układowego

Zintegrowany akumulator

Łatwo zmieniaj tarcze bez wpływu na moc

Wystarczająco dużo prześwitu dzięki naszemu zaciskowi hamulca z bezpośrednim montażem

Korzyści:

Zintegrowana konstrukcja

Aktywna kompensacja temperatury

Akumulator: akumulator litowo-jonowy

Ponad 300 godzin jazdy

Szybka reakcja i działanie bez stresu

Łatwa konserwacja

Wyprzedaż z ramą

Dokładne zbieranie danych

Dane techniczne:

Średnia waga: 696 g (53 39 T), 695 g (52 36 T), 685 g (50 34 T)

Technologie:

HOLLOWGLIDE:

Wydrążona struktura o dużej sztywności obniża wagę, a jednocześnie zachowuje wytrzymałość. Lepsze przenoszenie mocy i szybsza i bardziej precyzyjna zmiana przodu

HOLLOWTECH Korba:

Lekki mechanizm korbowy nie tylko zmniejsza wagę roweru, ale zmniejsza masę obrotową, aby przyspieszyć. Wyzwaniem jest zmniejszenie ciężaru korby bez zmniejszania jej wytrzymałości i sztywności. Zaawansowana technologia kucia SHIMANO rozwiązała problem dzięki korbie HOLLOWTECH. Podobnie jak wysokiej jakości rury ramowe, wydrążone ramię korbowe może zapewnić niesamowitą wytrzymałość i sztywność przy bardzo małej wadze.

HG EV:

Koło zębate kasety HG EV służy do dostrojenia i zarządzania rytmem. Zapewniamy optymalne przełożenie 11-biegowej przekładni; możesz wybrać szerszą i bliższą kombinację biegów, aby dopasować różne dyscypliny jazdy. Koło zębate kasety HG EV otrzymuje 11-biegową przekładnię bez utraty trwałości 10-biegowej i ulepszonej zmiany biegów HYPERGLIDE.

hg_x11:

Łańcuch kierunkowy HG X11 zapewnia bardziej płynne zmiany i większą ogólną wydajność. Prawa i lewa strona są odpowiednio zoptymalizowane do zmiany biegów z przodu iz tyłu.

HOLLOWTECH II:

Koncepcja technologii HOLLOWTECH II koncentruje się na wytwarzaniu doskonałego mechanizmu korbowego, który maksymalizuje przenoszenie mocy kierowcy. Sztywność mechanizmu korbowego zapewnia wydajność pedałowania, a jego waga, kluczowy element mechanizmu korbowego, zapewnia lekkość, pomaga w pokonywaniu dłuższych dystansów, po których rowerzysta musi pedałować więcej. Oczywiście SHIMANO dążył do uzyskania optymalnej równowagi między sprzecznymi potrzebami sztywności podczas produkcji lekkiej korby. Technologia HOLLOWTECH to ultralekka, wydrążona korba stworzona przez SHIMANO dzięki własnej opatentowanej technologii kucia, która również utrzymuje sztywność. Dodatek technologii HOLLOWTECH II integruje oś suportu z prawą korbą, aby zwiększyć sztywność i zmniejszyć wagę, aby osiągnąć wysoką równowagę wymiarową. Zewnętrzny system łożyskowy suportu zapewnia lepszy rozkład masy i większą stabilność pedałowania, co pozwala na bardziej efektywne przenoszenie mocy.

Mechanizm korbowy HOLLOWTECH II został opracowany w celu osiągnięcia optymalnej równowagi sztywności i wydajności obrotowej w lekkiej i pięknej konstrukcji mechanizmu korbowego. Precyzyjne uszczelnienie Ponadto mechanizm korbowy HOLLOWTECH II ma wysoce precyzyjne uszczelnienie w obszarze łożyska, aby zwiększyć trwałość, utrzymując doskonałą wydajność obrotową przez długi czas.


W tym momencie, Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W bikeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Czujniki. Posiadamy szeroki wybór Czujniki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Shimano Magnet Sensor Cadence Kit FC-R9100P

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Fantastyczna szybka dostawa

-

szybka dostawa

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij