up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sidi

Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

plus
  • 360Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego
  • Play videoSidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego
  • Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego
  • Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego
  • Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

Opis produktu Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

ALL NEW Drako jest nowy światowy standard dla wydajności MTB, testowany przez sportowców Sidi jak Julien Absalon i Nino Schurter i spada 100 g na parę w porównaniu z legendarnym Dragon 3.


Jego WSZYSTKIE NOWE górne cechy Sidi za Tecno 3 zamknięcia z wysiłku jednego kliknięcia regulacji w dowolnym kierunku za niezwykle równomierny rozkład ciśnienia na całej stopy, zapewniając idealne dopasowanie z bezkompromisowego komfortu i efektywności pedałowania.


ALL NEW Drako Carbon SRS Sole obejmuje wyłączne wymienną Sidi nosić naturalnych pęknięć w płytkę, zapewniając idealne buty do pedału interfejs dla maksymalnej wydajności przez cały okres użytkowania części buta.


Cechy:

- NEW Drako Carbon SRS jest kolejnym krokiem w ewolucji na najwyższym poziomie w MTB Buty Sidi, oszczędzając 100 gramów w porównaniu ze światowym Smoka zwycięskim.

- Lżejsze, bardziej ergonomiczny system Zamknięcie miękkie Instep ® i wyściełany język wyeliminować punkty nacisku

- Leży w dłoni, wymienne bloki bieżnika

- NOWY wkładki Comfort Fit posiadają cienką warstwę pianki do lekkiego wsparcia i leczenia przeciwbakteryjnego


GÓRNA:

VERNICE MICROFIBRE


SOLE:

MTB CARBON-GROUND SOLE: Sercem rewolucyjnej i opatentowanej podeszwy MTB SRS węgla Wkładka jest czysty węgiel osiągając od pięty do palców. Wkładka węgla, jak również wymienny MTB smoka bieżnika SRS są przykręcone do wąskiej klatki trwałym nylonu. Ta unikalna konstrukcja zapewnia niewielką ilość Flex w palca przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej sztywności i przesyłowa w korpusie buta. Podeszwa jest zaprojektowany dla wysokiej wydajności, wysokiej przebieg rowerzysta, który wymaga podeszwy, która jest sztywna, ale nie kompromis stóp krążenie krwi, zapewniając doskonały komfort i dużą wydajność. W celu osiągnięcia maksymalnej trwałości obuwia wkładki węgla oraz Smok bieżnika SRS są łatwo zdjąć i wymienić. Ponadto opcjonalnie osłona palców może być zainstalowany przy użyciu tych samych, jak śruby wkładki. Poliuretanowa wkładka antypoślizgowa został umieszczony w strefie śródstopia. Jedynym za wkładki i śruby są dostępne jako części zamienne. Jest toe skok kompatybilne.


TECNOLOGY:

SOFT piszczel 3: anatomiczne i wygodny pasek, umieszczony na górnej części stopy, a w połączeniu z materiału miękkiego i termo formowane, zwiększa wygodę i wydajność. To rozprowadza ciśnienie równomiernie na obszarze łuku, regulowany z obu stron, aby osiągnąć doskonałą pozycję środkową. System eliminuje potrzebę Wysokiego Extender podbicia. Miękkie Instep 3 jest sprawne i wymienne.

TECNO-3 SYSTEM: nowy Techno-3 Sidi w tarcze w ataku na całej długości buta, dostosowanie górnej do kształtu stopy na indywidualne dopasowanie. Sidi za słynne niezawodne i wymienialne zamknięcia są lepsze od wszystkich nowych materiałów zastrzeżonych SIDI drutu, który jest całkowicie niewiążący dla intuicyjne i łatwe w locie korekt. Jak większość Sidi małych części, Tecno-3 Buckle jest sprawne i wymienne.

REGULOWANE urządzenie mocujące HEEL: regulowane urządzenie retencji pięty wzmacnia szczyt piętę i poprawia dopasowanie przez zamknięcie z tyłu buta bezpiecznie wokół kostki jeźdźca. Urządzenie retencji heel napina szczyt piętę tak, że nie robi się podczas bocznego stromych podjazdach lub sprinty. To może być regulowany za pomocą dwóch małych śrub, które działają niezależnie od siebie. Na zamówienie regulacji obrócić śrubę w kierunku znaku +, aby dokręcić urządzenie mocujące pięty i kierunku - zarejestruj aby go otworzyć.

CUP HEEL SIDI: wzmocniona pięta utrzymuje stopę w optymalnej pozycji i unika but jest zdeformowany przez ekstremalną wydajność lub ciśnienie długotrwałego.

TOE RUBBER: Górna część sekcji palców jest gumowany oprzeć i odwrócić uderzeń kamieni lub gruzu podczas jazdy na rowerze. Jest wykonana z gumy antypoślizgowej


Gama produktów dostępnych w innych krajach jest określana przez oficjalnego dystrybutora Sidi.

Proszę skontaktować się z dystrybutorem w danym kraju bezpośrednio do dalszych informacji.


Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego posiada oficjalną gwarancję Sidi. Jako oficjalny detalista Sidi, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Obuwie męskie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Buty rowerowe dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Sidi Drako Buty MTB Z Włókna Węglowego

Zamknięcia
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up