up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sidi

Sidi Ergo 4 Wenwu

Sidi Ergo 4 Wenwu

plus
  • 360Sidi Ergo 4 Wenwu
  • Play videoSidi Ergo 4 Wenwu
  • Sidi Ergo 4 Wenwu
  • Sidi Ergo 4 Wenwu

Sidi Ergo 4 Wenwu

Opis produktu Sidi Ergo 4 Wenwu

Zakres produktów dostępnych w innych krajach jest określana przez oficjalnego dystrybutora Sidi. Proszę skontaktować się z dystrybutorem w danym kraju w celu uzyskania dalszych informacji.

Cechy:

GÓRNY: mikrofibry PERFORMA TECH PRO i nylonu MESH

Podeszwa: VENT CARBON SOLE

Technologia:

Miękkie podbicie 2:

SOFT SYSTEM podbiciu ZAMKNIĘCIE jest szeroki, anatomicznie wygięta pasek w połączeniu z miękkim, termo formowane wkładki EVA, która rozprowadza ciśnienie równomiernie na obszarze śródstopia. SOFT SYSTEM podbiciu ZAMKNIĘCIE jest regulowane z obu stron, aby idealnie centrum wkładkę EVA nad wysokim lub niskim podbiciu. System eliminuje konieczność wysokiego podbicia Extender. SOFT SYSTEM podbiciu ZAMKNIĘCIE jest wymienny.

System Tecno II:

TECNO II klamry wykorzystuje żyłka oraz znakomitą zapadkę zębów na płynną regulację i równomierny rozkład ciśnienia Umożliwia frontalny zamknięcie mikrometryczna i dostosowuje się w górnej części buta do kształtu stopy dla indywidualne dopasowanie. SYSTEM TECNO II może być regulowana podczas jazdy.

Zacisk klamra:

Zamknięcie mikrometrycznej nazywane "CALIPER KLAMRA" jest regulowany przez podniesienie centralnego zamka. Aby całkowicie otwarty, podnieść razem obu stronach klamry, lub naciśnij środkowy przycisk, aby nieco rozluźnić jednego zęba w czasie. System jest również regulowany podczas wyścigu.

Wysoka rzep bezpieczeństwa:

Wysokie bezpieczeństwo rzepy ze zintegrowanymi zębów polimerowych zamek, które angażują się na siebie, gdy pas jest zamknięty. Ta cecha sprawia, że ​​zamknięcie bardziej bezpieczne i pasek staje unmoveable.

Regulowane urządzenie retencji piętą:

Regulowanego urządzenia HEEL RETENCJA wzmacnia górną część kubka pięty i poprawia dopasowanie zamykając tył bezpiecznie wokół pięty buta jeźdźca. Urządzenie retencji piętę napina góry kubka pięty, tak aby pięta nie przesuwa się podczas strome podjazdy i sprinty. Każdy bok pięty może być regulowana niezależnie od siebie, na doskonałe dopasowanie. Dla regulacji niestandardowej obrócić śrubę w kierunku znaku +, aby dokręcić urządzenie retencji pięty i kierunku - znak, aby go otworzyć. Lekkie, łatwe w użyciu, a wymienne.

Sidi piętę:

Wzmocniona pięta utrzymuje stopę w optymalnej pozycji i zapobiega deformacji buta jest o ekstremalnej wydajności lub długotrwałego ciśnieniem.

Wymienna wkładka pięty:

Dla walkability, Sidi buty kolarskie obejmują wymienną wkładkę pięty poliuretanowej.

Vent Carbon Sole:

Odpowietrznik CARBON Sole jest światło i wymienną heelpad poprawy walkability w poliuretanu i wymienną wkładkę zintegrowany toe / upust pokrywę. Kluczowe zalety VENT CARBON SOLE są nie tylko lepsze przekazywanie energii, ze względu na jego lekkość i sztywność, ale również komfort ciepłej pogody. Odpowietrznik CARBON SOLE projektuje z zintegrowanymi kanałami wentylacyjnymi i powietrza do rozpraszania ciepła i przepływu powietrza. Otwór wentylacyjny może być otwarty lub zamknięty na 4 sezon komfortu. Odpowietrznik CARBON SOLE jest ręcznie wyłącznie z włókna węglowego w splot zorientowanej na przeciwległych kątów, które zwiększają sztywność, pozwalając jednocześnie na małym stopniu kontrolowany Flex w obszarze palców wzór. Ten starannie zaprojektowany Flex biomechanicznie łagodzi stres na ścięgna podeszwowego i pomaga promować krążenie. Odpowietrznik CARBON SOLE posiada standardowego wiercenia 3 otworów, drukowane boczne 10 mm i przód / tył knaga skalę wyrównania, a także Look pamięci Eyelet® dla łatwego dopasowania i wymiany pęknięć. Dla triathlon, otwór wentylacyjny służy również jako kanalizacyjnych, co zdecydowanie poprawia komfort stóp po mokrej przejścia.


Sprawdź Sidi Ergo 4 Wenwu w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Obuwie męskie i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Buty rowerowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Sidi Ergo 4 Wenwu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up