up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sidi
360

Sidi SD15 X-Men

plus
  • 360Sidi SD15 X-Men
  • Play videoSidi SD15 X-Men
  • Sidi SD15 X-Men

Sidi SD15 X-Men

Opis produktu Sidi SD15 X-Men

Technologia:

Materiał Politex: Materiał "Politex" jest wykonana z kilku zachodzących na siebie warstw o ​​różnych własnościach fizycznych, mechanicznych, zagęszczona PVC jest następnie połączona z dwiema tkaninami (dzianina + filcu), który jest następnie barwionej folii do długotrwałego przechowywania kolorów. "Politex" oferuje silny opór zgrywania, zranienia, rozciąganie i blaknięcie. "Politex" wykonany jest w ścisłej zgodności z przepisami europejskimi i jest zupełnie "zielony" produkt.

TECHNO 3 SYSTEM: TECHNO 3 tarcze SYSTEM SIDI w przypływie wzdłuż całej długości buta, dostosowując górnej do kształtu stopy na indywidualne dopasowanie. słynne solidność i wymienne zamknięcia Sidi są ulepszone przez wszystkich nowych materiałów zastrzeżonych SIDI drutu, który jest całkowicie niewiążące dla intuicyjne i łatwe w sprawie dostosowań latać. Podobnie jak większość Sidi małych części, TECNO 3 klamry jest sprawne i wymienne.

Tallone Sidi: Wzmocniona pięta utrzymuje stopę w optymalnej pozycji i zapobiega buta jest zdeformowany przez ekstremalnej wydajności lub długotrwałego ciśnieniem.

Suola zewnątrz: odkrytym gumowa podeszwa ma wysoką wydajność właściwą gęstość zmiennych warunkach procesowych i został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałą przyczepność i łatwo wyrzucić błota i gruzu. 4 otwory płyta dla pedałów SPD.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Sidi SD15 X-Men jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Sidi SD15 X-Men, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Buty rowerowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Sidi SD15 X-Men

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bardzo szczęśliwy

-

Spełnia moje oczekiwania. Wygoda i dobry wygląd

Sidi mtb 15

-

Doskonała jakość bardzo szczęśliwa

Świetnie

-

Bardzo dobre buty, przybyli w wyznaczonym czasie.

Dobre buty

-

Jak rękawiczka i bardzo wygodne. Sidi najlepsza marka

Sidi mtb sd15

-

Świetne buty. Wspaniały wygląd. Bardzo wygodny. Prawda do rozmiaru. Jestem bardzo zadowolony z tych butów i zakupu. Shippment Przybył bardzo szybko

Buty sidi

-

Są lekkie, sztywne, ale wygodne, sznurowanie jest dokładna. Jedynym i podkładki są wystarczające, by chodzić w błocie lub na kamienistym gruncie. Kolejny plus: system kątowe jest szybko wymienić w przypadku uszkodzenia. Polecam bardzo !!!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up