Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sigma

Sigma Baseline BC1200WL

  • Sigma Baseline BC1200WL
  • Sigma Baseline BC1200WL

Sigma Baseline BC1200WL

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Sigma Baseline BC1200WL

Komputer BASE 1200 czuje się jak w domu na promenadzie lotu tandem, rower górski, czy Tour de France wyścigowego roweru. Nie wspominając, że komputery przewodowe są w 100% dokładne, interferencja 100% za darmo, 100% czasu!

Cechy:

Prędkość (kmh / mph)

Średnia prędkość

Maksymalna prędkość

Porównanie prędkości

Odległość podróży

Całkowity dystans

Czas podróży

Czas całkowity

Temperatura

Zegar


Myślisz o zakupie Sigma Baseline BC1200WL? Jest to jeden z top produktów bikeinn, sklepu online rowerowy. Cena 25.95 $, jest limitowana! W bikeinn można korzystać z największych zalet i znaleźć produkty od Sigma w super cenie. Wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają gwarancję producenta.

Cechy Sigma Baseline BC1200WL

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij