Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Specialized

Specialized Roval 321 Rear

Specialized Roval 321 Rear

Specialized Roval 321 Rear

  • Specialized Roval 321 Rear
  • Specialized Roval 321 Rear
  • Specialized Roval 321 Rear
  • Specialized Roval 321 Rear

Specialized Roval 321 Rear

Opis produktu Specialized Roval 321 Rear

Tworząc około 50% całkowitego czasu wyścigu, część rowerowa triathlonu to miejsce, w którym wybór sprzętu może mieć znaczenie między pierwszą a piątą. I żaden inny wybór sprzętu nie pozwoli Ci zaoszczędzić więcej czasu niż koło talerzowe. Podczas gdy koła tarczowe o tradycyjnym kształcie są szybsze niż ich szprychowe odpowiedniki, tarcza 321 obraca konwencjonalną konstrukcję na głowie, tworząc najszybsze dostępne koło.

Koła tarczowe często dzielą się na dwie kategorie - całkowicie płaski kształt, ze strukturą pochodzącą z włókna węglowego i wypełnieniem z pianki o strukturze plastra miodu, lub koło szprychowe, które zostało wypolerowane osłoną z włókna węglowego. W naszym dążeniu do przełamywania tradycji 321 wykorzystuje pojedynczą warstwę włókna węglowego 1k po każdej stronie koła, a wszystko to łączy się na mostku toru hamulcowego. Tego rodzaju włókno węglowe jest rzadko stosowane w komponentach rowerowych ze względu na wysokie koszty produkcji, ale oferuje szereg korzyści w zakresie wydajności. Ten pożądany węgiel jest znacznie lżejszy niż inne układy, takie jak 3k i 12k, i może go ułożyć tylko najbardziej wykwalifikowany rzemieślnik z włókna węglowego. To skomplikowane, ale wypłata jest tego warta, ponieważ zapewnia płynną jazdę i jedno z najlżejszych dostępnych kół tarczowych. A w prawdziwym świecie oznacza to, że szybko się rozkręci i zmniejszy zmęczenie na dłuższą metę.

Sztywność jest często „gorącym tematem” w świecie kół tarczowych, ale uważamy, że jest to interesująca rozmowa. Od dawna uważano, że efektywne przenoszenie mocy i wysoka sztywność są bezpośrednio skorelowane, ale dzięki szeroko zakrojonym testom w terenie ustaliliśmy, że wcale tak nie jest. W rzeczywistości nasza początkowa tarcza była tak sztywna, że pod wpływem siły nie wyginała się z ramą, co powodowało tarcie hamulca. To błędnie stwarza postrzeganie elastycznego koła, gdy tak naprawdę koło jest w rzeczywistości zbyt sztywne. Aby rozwiązać problem ocierania się hamulca, najpierw zaprojektowaliśmy nasz optymalny kształt aerodynamiczny, a następnie pracowaliśmy nad naszymi docelowymi sztywnościami wewnętrznymi, aby pasowały do tego, co uważamy za pożądaną sztywność ramy.

I choć niewielka waga była priorytetem rozwojowym, naszym celem była aerodynamika. Przez wiele godzin obliczeniowej dynamiki płynów (CFD) i testów w Win Tunnel opracowaliśmy nowy kształt kategorii, zoptymalizowany do pracy z oponą na przepływ powietrza na rowerze. Przekłada się to na całkowicie karbonowe koło tarczowe, które po stronie bez napędu ma kształt tak aerodynamiczny, jak pozwala na to nasze obecne rozumienie, oraz kształt po stronie napędu, który jest tak aerodynamiczny, jak tarcza koła i prześwit przerzutki pozwalać na.

Aby zaoszczędzić każdy możliwy wat, dodaliśmy również łożyska CeramicSpeed i elementy wewnętrzne piasty DT Swiss 240 do naszej piasty. Każde koło 321 Disc jest również gotowe do użytku 2Bliss i jest wyposażone w wyściełaną torbę koła, szybkozamykacz, zawór bezdętkowy i klocki hamulcowe SwissStop Black Prince.

321 Disc, zaprojektowany z myślą o najbardziej bezkompromisowych sportowcach na świecie, z dopasowanymi rozwiązaniami technicznymi, jest najbardziej zaawansowanym na świecie kołem tarczowym do wyścigów z czasem.

Typ obręczy: Carbon clincher, 2Bliss Ready
Materiał obręczy: karbon
Powierzchnia hamowania: włókno węglowe
Wysokość śladu hamulca: 12 mm
Głębokość obręczy: Solid Disc
Szerokość obręczy: 19 mm wewnętrzna, 27,3 mm zewnętrzna (na torze hamowania)
Piasta tylna: tarcza Roval, łożyska CeramicSpeed, elementy wewnętrzne DT Swiss 240, 11 biegów
Metoda montażu: Ręcznie
Dodatki: wyściełana torba na koło Roval, stalowa szybkozłączka Roval, zawór bezdętkowy Roval, klocki hamulcowe SwissStop Black Prince, osłony kieszeni na zawory Roval
Waga: 1000g.Specialized Roval 321 Rear to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z rowerowy. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Koła i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Koła i opony znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie bikeinn! Oferujemy szeroki wybór Specialized, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Specialized Roval 321 Rear

Pozycja światła
Materiał
Średnica koła
Profil obręczy
Typ hamulców
Typ opony
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij