Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Specialized

Specialized Roval CLX 32 Disc Rear

  • Specialized Roval CLX 32 Disc Rear
  • Specialized Roval CLX 32 Disc Rear

Specialized Roval CLX 32 Disc Rear

Opis produktu Specialized Roval CLX 32 Disc Rear

Kiedy postanowiliśmy stworzyć lekkie rurowe koło tarczowe, nie chcieliśmy, aby było to „kolejne koło wspinaczkowe. Chcieliśmy zapewnić najlżejszy dostępny zestaw kołowy z aerodynamicznymi właściwościami o dwukrotnie większej głębokości. Było to wysokie zamówienie, ale ostatecznie nasza tubularna tarcza CLX 32 nie tylko zapewnia to w pikach, ale także zapewnia niewiarygodną modulację hamulca i moc w każdych warunkach, zwiększoną odporność na uderzenia i układ węgla specyficzny dla tarczy, który zwiększa siłę, jednocześnie zmniejszając wagę.
Nasz proces projektowania rozpoczął się od niskiej ogólnej masy na czele, ponieważ wiedzieliśmy, jaką wagę możemy osiągnąć dzięki dostępnym informacjom i technologii. Mając to na uwadze, skupiliśmy się na aerodynamice i rozpoczęliśmy iteracyjny proces projektowania i testowania ponad 150 pojedynczych felg w celu znalezienia optymalnego kształtu. Te niezliczone modele obliczeniowej dynamiki płynów (CFD), godziny zwycięstwa w tunelu i strzały espresso pozostawiły nam kształt głębokości 32 mm, który oferuje więcej zarejestrowanych czasów w tunelu aerodynamicznym niż jakiekolwiek inne koło w tej kategorii.
Gdy znaleźliśmy najbardziej aerodynamiczny kształt, na głębokości 32 milimetrów wróciliśmy do skupienia ciężaru i przystąpiliśmy do eksperymentowania z ponad 40 różnymi metodami układania, aby osiągnąć pożądaną wagę. Dzięki temu CLX 32 jest lżejszy i szybszy niż jakikolwiek inny konkurent w kategorii lekkich kół.
W tym CLX 32 dopasowaliśmy felgę do naszego piasty serii Aero Flange (AF) ze szprychami DT Swiss Aero, aby stworzyć najlepszy ogólny system. Daje to przednie koło o masie 680 gramów i wyjątkowo niskiej wartości bezwładności. Podczas jazdy na rowerze bezwładność odnosi się do siły potrzebnej do przyspieszania lub zwalniania, dlatego koła zbudowane z lekkich felg, takie jak CLX 32, skutkują niższą wartością bezwładności, która tworzy żywe koło, które umożliwia przyspieszanie, zwalnianie, i zmieniaj kierunek przy mniejszym wysiłku. Ale dlaczego tak szeroki? Cóż, dodatkowa szerokość ma trzy podstawowe znaczenie dla obręczy - zapewnia dodatkową wytrzymałość konstrukcyjną, pozwala na czystą felgę i interfejs opony przy użyciu szerokich opon (co skutkuje lepszą aerodynamiką i szybszymi właściwościami tocznymi), i lepiej wspiera oponę w twardym zakręt. Zwiększa to przewidywalną przyczepność i pewność, gdy na zjazdach robi się kręta.
Każde tylne koło wykorzystuje również legendarne łożyska CeramicSpeed i jest dostarczane z naszą wyściełaną torbą na kółkach, szybkozłączem, zaślepkami bezdętkowymi, zaworem bezdętkowym i klockami hamulcowymi SwissStop Black Prince.
Typ obręczy: Rurki węglowe
Materiał obręczy: karbon
Powierzchnia hamowania: tylko hamulec tarczowy
Głębokość obręczy: 32 mm
Szerokość obręczy: 27,1 mm zewnętrzna
Wzór szprychy: Jeden krzyż / Dwa krzyże (2: 1)
Liczba mówionych: 24
Typ szprychy: głowica DT Swiss Aerocomp (L) / Aerolite (R) T.
Rodzaj nypla: DT Swiss Pro Lock sześciokątny
Piasta tylna: Roval AFD2, Centerlock, łożyska CeramicSpeed, elementy wewnętrzne DT Swiss 240, 11 biegów, szybkie zwalnianie lub zaślepka osi przelotowej 142x12 mm
Metoda montażu: Ręcznie zbudowany
Dodatki: wyściełana torba na kółkach Roval, stalowa szybkozłączka Roval, zaślepki i zawory bezdętkowe Roval, oś przelotowa 142x12mm i zaślepki końcowe
Waga: 680 g.


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Specialized Roval CLX 32 Disc Rear w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Specialized Roval CLX 32 Disc Rear, m.in. z kategorii Koła i opony od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Specialized Roval CLX 32 Disc Rear.

Cechy Specialized Roval CLX 32 Disc Rear

Pozycja światła
Materiał
Średnica koła
Typ hamulców
Typ opony

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij