Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Specialized

Specialized Roval Traverse Pair

Specialized Roval Traverse Pair

Specialized Roval Traverse Pair

Specialized Roval Traverse Pair

  • Specialized Roval Traverse Pair
  • Specialized Roval Traverse Pair
  • Specialized Roval Traverse Pair
  • Specialized Roval Traverse Pair
  • Specialized Roval Traverse Pair

Specialized Roval Traverse Pair

Opis produktu Specialized Roval Traverse Pair

Szlaki w naszej szyi w lesie stają się dość owłosione, dość szybko, więc odkryliśmy, że są one idealnym poligonem doświadczalnym dla twardych, zwinnych kół, takich jak nasz Traverse 27.5 Carbon. Strome podjazdy i zjazdy pomogły zainspirować niektóre dość radykalne projekty, a co najważniejsze, nie pozostawiły nam wątpliwości, że koła te przekroczą Twoje oczekiwania.

Porozmawiajmy o tych oczekiwaniach. Obejmują wszystko, od zdolności do zachowania prawdziwości po wystrzeleniu kropli po bycie wystarczająco lekkim, aby skutecznie pedałować po szczyt wspinaczki - i wszystko zaczyna się od obręczy. Nasi inżynierowie wiedzieli, że chcą włókna węglowego, a dzięki naszemu projektowi Zero Bead Hook byli w stanie wdrożyć ciągłe układanie włókien na ścianie bocznej i łożu obręczy. A w połączeniu z ogromną szerokością wewnętrznej obręczy 30 mm stworzyli koło, które jest wyjątkowo odporne na uderzenia przy niskim oporze toczenia i niewiarygodnej przyczepności. Przekonasz się również, że pomaga zapobiegać uderzeniom podczas ostrego pokonywania zakrętów, a jednocześnie sprawia, że konfiguracja bezdętkowa jest szybka i łatwa.

Oprócz lekkiej masy całkowitej, sztywności i trwałości, kolejnym najwyższym priorytetem dla Traverse była łatwość użytkowania. Po pierwsze, pozbyliśmy się skrzypiących prostych szprych i podatnych na korozję sutków ze stopów. Następnie wylądowaliśmy na szprychach 28 J dla przednich i tylnych kół, które są tej samej długości - co ułatwia znalezienie zamienników w razie potrzeby. I wreszcie, opracowaliśmy nową konstrukcję piasty z szerszym profilem i wyższym kołnierzem, aby zwiększyć ogólną sztywność.

Szersza felga ma różne właściwości pod względem właściwości jezdnych - lepiej podpiera oponę, zwiększając pewność i przyczepność, a także umożliwia prowadzenie mniejszych ciśnień, które pomagają rozłożyć uderzenie na większej powierzchni, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia. A kiedy połączysz ten obwód z niezwykle zwinną i zabawną platformą 27,5, masz niesamowicie sztywny, szybko przyspieszający zestaw kołowy, który wspina się równie dobrze, jak niszczy zjazdy.

Po zaprojektowaniu idealnej obręczy szlifowanej, pamiętaliśmy o naszych lekkich i trwałych właściwościach konstrukcyjnych przy budowie koła, ręcznym sznurowaniu felg DT Swiss 350 Classic piast za pomocą 28 szprych DT Swiss Competition Race i mosiężnych smoczków Pro Lock. Wewnątrz znajdują się uszczelnione łożyska maszynowe i 36-tonowy mechanizm zapadkowy do szybkiego przyspieszania. Chcieliśmy również upewnić się, że każde koło zostało poprawnie zbudowane i stwierdziliśmy, że można to osiągnąć tylko ręcznie. Odkryliśmy, że maszyny mają tendencję do przeoczania drobnych błędów, które popełniają ludzie.

Każdy zestaw kołowy jest dostarczany ze sterownikiem SRAM XD, 11-biegowym freehubem i bezdętkowym trzonkiem zaworu, aby ułatwić konfigurację bezdętkową. * Należy pamiętać, że freehuby Shimano są sprzedawane osobno.

Typ obręczy: karbonowy klinkier, 2Bliss Ready, konstrukcja z zerowym koralikiem. Czarna grafika pod przezroczystym płaszczem.
Materiał obręczy: włókno węglowe
Szerokość obręczy: 30 mm wewnętrzna
Wzór przedniej szprychy: dwa krzyże
Wzór tylnego szprychy: dwa krzyże
Liczba mówionych: 28 godzin z przodu, 28 godzin z tyłu
Typ szprychy: DT Swiss Competition Race B bend
Rodzaj nypla: DT Swiss Brass Pro Lock sześciokątny
Piasta przednia: DT Swiss 350 Classic, 28h, oś przelotowa 15x110 mm, 6 śrub, zawiera zaślepki OD 15x110 mm 19 mm.
Piasta tylna: kaseta z systemem zapadkowym DT Swiss 350 Classic, 28 godz., 36 ton, zawiera SRAM XX1 XD freehub.
Zawiera zaślepki o średnicy zewnętrznej 31 mm do piasty przedniej
Typ łożyska: Uszczelniony wkład
Każde koło zawiera trzpień zaworu bezdętkowego, aby ułatwić konfigurację bezdętkową.
Metoda montażu: Ręcznie zbudowany
Łączna waga zestawu kołowego: 1700 g.Jeśli szukasz sklepu internetowego specjalizującego się w sprzęcie rowerowy, odkryj bikeinn. Jako autoryzowaneg dystrybutor Specialized , wszystkie nasze produkty rowerowy posiadają pełną gwarancję producenta Specialized. Lubisz Specialized Roval Traverse Pair? Wybierz jedną z naszych kategorii Koła i opony i odkrywaj szereg produktów Koła i opony. Aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, należy skontaktować się z naszym zespołem za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Nie czekaj dłużej!

Cechy Specialized Roval Traverse Pair

Pozycja światła
Materiał
Średnica koła
Typ hamulców
Typ opony
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij