Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spiuk

Spiuk Aldama Road Carbon

Spiuk Aldama Road Carbon

Spiuk Aldama Road Carbon

  • Spiuk Aldama Road Carbon
  • Spiuk Aldama Road Carbon
  • Spiuk Aldama Road Carbon
  • Spiuk Aldama Road Carbon

Spiuk Aldama Road Carbon

Opis produktu Spiuk Aldama Road Carbon

Trudno będzie znaleźć inny model, który tak skutecznie łączy wydajność, komfort i design. Podeszwa z włókna węglowego pomaga cieszyć się każdym wytworzonym watem. Wspinaczka, przelot lub zjazd ze zjazdu. Wyreguluj koło swojego systemu dopasowania Boa®, a będziesz gotowy na nowe wyzwania. Nie do zatrzymania. Wygodne dzięki odnowionej energii, którą zapewnia. Buty Aldama Carbono jeżdżą na rowerze w najczystszej formie. Piękny.
Cechy:
Bardzo lekkie buty rowerowe z systemem Boa® Fit
Zaprojektowany do wyścigów szosowych na najwyższym poziomie
Podeszwa z włókna węglowego RLX3® z otworami wentylacyjnymi do bezpośredniej wentylacji
Dwukierunkowe milimetrowe pokrętło regulacji Boa® Fit System
Asymetryczny otwór dla lepszego dopasowania
Technologie:
BOA:
System Boa® Fit zapewnia połączenie, szybkie, spersonalizowane i trwałe dopasowanie, stworzone z myślą o wydajności. Opatentowany system Boa składa się z trzech integralnych części: mikro regulowanej tarczy, super mocnej lekkiej koronki i koronkowych prowadnic o niskim tarciu, a także jest objęty gwarancją Boa.
DSS:
Konstrukcja z wieloma perforacjami, która sprzyja wentylacji. Jego strategiczny rozkład umożliwia generowanie wewnętrznych płynów powietrznych, co sprzyja bardziej efektywnemu odprowadzaniu ciepła. Zwiększa komfort użytkowania i zapobiega problemom wynikającym z nadmiernego ciepła.
Podeszwa:
Właściwości podeszwy zewnętrznej z matrycą z włókna węglowego czynią z nich wysokiej klasy opcję. Ich doskonała sztywność umożliwia wytwarzanie niskoprofilowych geometrii, zapewniając maksymalną efektywność pedałowania i minimalną wagę.


Lubisz Spiuk Aldama Road Carbon? Zapoznaj się z kolekcją rowerowy i odkryj duży wybór produktów do Obuwie męskie i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla rowerowy. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Obuwie męskie jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Spiuk Aldama Road Carbon

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij