Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Spiuk

Spiuk Mondie

Spiuk Mondie

Spiuk Mondie

Spiuk Mondie

Spiuk Mondie

  • Spiuk Mondie
  • Spiuk Mondie
  • Spiuk Mondie
  • Spiuk Mondie
  • Spiuk Mondie
  • Spiuk Mondie

Spiuk Mondie

Opis produktu Spiuk Mondie

Opis techniczny:

Buty na rower górski wyposażone w BOA® Fit System
Świetne do biegów przełajowych, szybkich i przełajowych
Szybka, precyzyjna i łatwa regulacja dzięki BOA® i mini rzepowi z przodu
Zaawansowana kompozytowa podeszwa z włókna szklanego i poliamidu z głęboką piętą
Minimalistyczny, funkcjonalny i łatwy w czyszczeniu wygląd zorientowany na wymagające użytkowanie

Kompozycja:
Tkanina siatkowa PU + / tkanina / nylon + włókno szklane + TPU

Waga:
754 g

Technologie:

BOA: Boa® Fit System zapewnia połączone, szybkie, spersonalizowane i trwałe dopasowanie, stworzone z myślą o wydajności. Opatentowany system Boa składa się z trzech integralnych części: pokrętła z mikroregulacją, super mocnej, lekkiej koronki oraz koronkowych przelotek o niskim współczynniku tarcia i jest objęty gwarancją Boa.
DSS: Konstrukcja z wieloma perforacjami, która sprzyja wentylacji. Jego strategiczna dystrybucja umożliwia generowanie wewnętrznych płynów powietrza, które sprzyjają bardziej efektywnemu odprowadzaniu ciepła. Zwiększa komfort użytkowania i zapobiega problemom wynikającym z nadmiernego ciepła.
PODESZWA: materiał kompozytowy z osnową polimerową i wzmocnienia z włókna szklanego. Doskonała sztywność, waga, trwałość i stosunek ceny. W połączeniu ze specjalną geometrią zapewnia doskonałą wydajność pedałowania po zastosowaniu na podeszwach rowerowych.Szukasz produktów Spiuk, a konkretnie Spiuk Mondie? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Obuwie męskie rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Spiuk Mondie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Mały rozmiar

-

Poprosiłem o numer, który zawsze noszę i musiałem je zmienić, ponieważ są za małe. Polecam wziąć o jedną liczbę więcej niż zwykle. Buty na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo dobrze, powiem Ci, kiedy będę mógł je przymierzyć.

Spiuk mondie

-

Cena jakości. Dziękuję Bikeinn!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij