Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sportful

Sportful Veloce

  • Sportful Veloce
  • Sportful Veloce

Sportful Veloce

Opis produktu Sportful Veloce

Budowa oczka zorganizowany z gładkich ramion iu dołu wkładki do końca, szybkiego dopasowania. Lżejsze naramienne z siatki i panele boczne dla zwiększonej oddychalności w połączeniu z niższym profilem kołnierza uczynić to idealne dla szybkich przejażdżek letnich.

Cechy:

Pełny zamek z przodu z całowania ściągacz na czyste sylwetka leżeć płasko ramię i wykończenia hem dla wielkiego komfortu bez narażania oddychalności tyłu Odblaskowe wstawki silikonowy pas

Dane techniczne:

Waga: 135g


Z Sportful Veloce, gwarantujemy najlepszy sprzęt rowerowy. Dodatkowo w bikeinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep rowerowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Sportful. Nasz zespół ekspertów rowerowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Odzież męska za każdym razem.

Cechy Sportful Veloce

Rodzaje rękawów
Właściwości
Długość suwaka
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij