up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Suunto

Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta

plus
  • Play videoSuunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta
  • Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta

Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta

Opis produktu Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta

Oryginalny pasek do zegarka Suunto Ambit3 Szczyt Sapphire. Możesz zmienić pasek się za pomocą IP średnicy 6 śrubokręt Torx Plus.

Miękki silikonowy pasek czuje się na nadgarstku i pasuje na nadgarstek o rozmiarach od 13 do 23 cm (od 5 do 9) w obwodzie.


Czy szukasz produktów rowerowy marki Suunto? Na bikeinn, w sklepie online rowerowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów rowerowy, m.in Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta. W tym momencie Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla rowerowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Suunto Ambit3 Peak Krótka Wtyczka Na Końcu Pręta

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Szafirowy pasek suunto ambit 3 peak

-

Dostarcza trochę wolniej niż pożądany, ale w obecnych okolicznościach jest w pełni zrozumiały. Idealny produkt

Bon produit

-

J´ai acheté ce bransoletka wlać remplacer celi d´origine qui avait quatre ans et fait son temps, c´est le même que l'original, wysłannik z out out i et pour pour le changer, cela prouve le suéux de suunto. la conception même du bransoletka au niveau de la boucle en fait sa faiblesse mais il a duré quatre ans sans trop de problème donc j´ai racheté celui d´origine

Zespół peunt suunto ambit 3

-

dostarczone na czas i oryginalne jakości

Dobry pasek.

-

Dobry pasek. Najlepsza cena tutaj. Bardzo zadowolony z jakości obsługi klienta w tym sklepie internetowym. Dziękuję To zupełnie nowy biznes.

Szczyt ambit 3

-

Idealne, oryginalne i niezbędne

Szczyt ambit 3

-

Doskonale pasuje, dostawa trwa dłużej niż zwykle, ale jest dobra

pasuje do Ambit2

-

Pasuje do Ambit 2 jest ok., bardzo długa dostawa

Ambit3 pasek pik

-

Do tej pory, po kilku zastosowaniach, świetnie. Jest to dość elastyczny.

Corretja suunto ambit 3

-

Bon producte domu Suunto, istotą słabą mika silikonowego sembla però em CREC nie decebrà. Tinc Ambit 2 Safir I Tambe s'hi dostosowuje Problèmes sens.

Produkt zgodny

-

Produkt według drscription. Jest idealny dla mojej ambit3 sportu.

Kombatibilitet

-

Zbyt wcześnie, aby mówić o trwałości, ale nadaje się mój Suunto Ambit 2 Sapphire. Czarny kolor / materiał są pod dywan całkowicie, bez połysku jak oryginalnej taśmie do Ambit sekund warto pomyśleć o tym, czy to jest ważne.

Suunto

-

Suunto produkt oryginalny, z jakością, która go charakteryzuje. Pasuje idealnie do oglądania Suunto Ambit3 Peak i produkt nowy zestaw śrub i płynne, by te śruby są zablokowane, bez tego, zapobiegając ich usunięcia, jeżeli nowa zastępcza jest włączone.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up