Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Suunto

Suunto Elementum Terra Leather Strap

  • Suunto Elementum Terra Leather Strap
  • Suunto Elementum Terra Leather Strap

Suunto Elementum Terra Leather Strap

Opis produktu Suunto Elementum Terra Leather Strap

Zestaw zawiera czarny pasek ze skóry z czerwonymi przeszyciami oraz bary wiosny do mocowania paska. Zestaw pasek uniwersalny Elementum Aqua, Terra i modeli Ventus. Zaleca się, aby mieć pasek zmieniony przez autoryzowanego sprzedawcy lub punktu serwisowego Suunto.

Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Części zapasowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Elektronika produktów od Suunto. Suunto Elementum Terra Leather Strap w cenie 49.49 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Suunto Elementum Terra Leather Strap

Podkategorie
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij